NAUJA: kursas ir pratybos „Gerovės architektai”


Kol politikai tuštokai balbatuoja apie gerovės valstybę, kiekvienas savarankiškai galime padaryti n konkrečių žingsnių, kad mūsų rytojus būtų saugesnis, laisvesnis, stabilesnis ir tiesiog laimingesnis žemiškąja, finansine prasme. Ir tam, mano patirtis rodo, geriausiai tinka pratybos: nuoseklus, sistemingas, dozuotas žinių „įdarbinimas” tikrovėje. Žingsnis po žingsnio.

O dėl ko turėtume tuos žingsnius žengti? –


paklaus pesimistai ir skeptikai.

Žinoma, galime dėl savęs nedaryti visiškai nieko. Galime tiesiog laukti, kad mumis kažkas pasirūpintų, tačiau daugelis turbūt jau turime kartokos patirties, matydami savo senelių ir močiučių pensijų dydžius.

Esu iš tų žmonių, kurie nededa pernelyg daug vilčių į tuos menamus beveidžius „kitus”. Ir šia filosofija vadovavausi n metų prieš tai, nei gimė „Ilzės dirbtuvės”.

Žinau, kad už savo gyvenimą ir savo ateitį atsakinga esu visų pirma pati.

Būtent vadovaudamasi tokia nuostata, gana lengvai ir labai greitai radau naują darbą netekusi senojo per ankstesnę pasaulinę krizę, 2009-asiais.

Būtent vadovaudamasi tokia nuostata labai drąsiai ieškojau naujų veiklos sričių, mokiausi, investavau laiką ir pinigus į naujas žinias ir naujus įgūdžius.

Būtent vadovaudamasi tokia nuostata aš susikūriau galbūt keisčiausią, tačiau man asmeniškai žaviausią darbo vietą: aš primenu žmonėms svajoti, rašyti norus, keltis tikslus ir jų siekti. Taip „Ilzės dirbtuvės” tapo mano darboviete.

Ir būtent vadovaudamasi tokia nuostata – kad už savo gyvenimą ir savo ateitį atsakinga esu visų pirma pati – aš išsivadavau iš vadinamojo „voverės rato”, gyvenimo „nuo algos iki algos”.

Jau septintus metus šviečiu žmones asmeninės atsakomybės už savo karjerą ir finansinio raštingumo temomis: nuo pat 2014-ųjų rugsėjo rengiu Nuostatų keitimo dirbtuves ir nuotolinę Nuostatų keitimo praktiką, daug rašau, siekiu įkvėpti žmones keltis finansinius tikslus, rūpintis finansine ateitimi.

Tačiau matydama labai daug pesimizmo visuomenėje, nutariau į vieną vietą sudėti daugiau vertingos informacijos ir parodyti paprastus, tačiau tikrai labai stipriai man asmeniškai pasiteisinusius dalykus. Tai maži, lengvai įgyvendinami žingsniai, tačiau padaryti šiandien, ilgalaikėje perspektyvoje jie gali sukurti milžiniškus pokyčius.

Kaip?

Aš pati kadais visiškai nemokėjau elgtis su pinigais, nuolat buvau „minuse”, pirkinėdavau nereikalingus daiktus, tada „pravalgydavau” kreditinę (net uždirbdama tikrai ne mažiausius atlyginimus). Finansinė ateitis, pensija, investavimas man skambėjo kaip kinų kalba. Santaupos? Kaip sakot? Nebuvo tokio žodžio mano žodyne. Nebuvo ir tokios finansinės eilutės mano asmeninėje buhalterijoje. Buvo nuolatinis balansavimas „ant nulio”. O dažnai ir žemiau jo. Šiaip ne taip išneriant į kredito pliusą po kiekvienos algos.

Tačiau nenorėjau likti ten, kur buvau: klaikiame išsiblaškyme, nuolatiniame stygiuje, finansinėje destrukcijoje ir infantiliame būvyje, kur bet koks nukainotas pirkinys ar pigus gražesnis žaisliukas (skamba beveik kaip barškutis) mane galėdavo iškart atitraukti nuo ilgalaikių finansinių tikslų (kurių niekaip nepradėdavau įgyvendinti). Tiek dėmesio fokuso tesugebėdavau išlaikyti, tiek krypties savo gyvenime tuo metu temačiau.

Laimei, žinojau bent jau tiek: taip gyventi nebenoriu.

Todėl dariau tam tikrus žingsnius, dirbau su savimi, mokiausi, klydau ir mokiausi vėl, vėl klydau ir vėl mokiausi. Galėdama vis dažniau pasidžiaugti rezultatais.

Ilgainiui finansinė disciplina man tapo nebe „pareiga”, o vis didesniu malonumu.

Kadais padaryti labai labai maži žingsniai, kadais įgyvendintos labai nedidukės idėjos, vėliau pradėtas, kaip anuomet atrodė, tiesiog įdomumui užvedamas „Turto dienoraštis” ilgainiui mano vartojimo ir ateities planavimo įpročius pakeitė iš esmės.

Visą pasaulį supurčiusią 2020-ųjų krizę sutikau (bent jau finansine prasme) visiškai rami.

Nes iš anksto pasirūpinau savimi.

Tai ką galima padaryti dėl savęs jau šiandien?


Na, pavyzdžiui, ką tikrai labai rekomenduoju iš asmeninės patirties:

✓ pažinti savo dėmesį kaip savo ateities kūrimo instrumentą (skamba magiškai, tačiau išties tai labai pragmatiška ir žemiška),
laikyti ranką ant pulso stebint savo turto (piniginio ir nepiniginio) situaciją,
✓ sąžiningai, be melo sau, įvardinti ir priimti esamą padėtį,
✓ efektyviai formuluoti, kokios finansinės ateities norėtume,
✓ išgyvendinti destruktyvius finansinius įpročius,
✓ atsargiau rinktis žodžius, kalbant apie pinigus, darbą, verslą, ateitį,
✓ naudoti asmenines afirmacijas pagal savo būdą ir braižą,
✓ investuoti ne tik į „pinigus, darančius pinigus”.

Šiuos ir kitus žingsnius detaliau paaiškina, gyvais pavyzdžiais iliustruoja ir konkrečias veiksmų gaires suteikia naujas, 2020-aisiais gimęs mano kūrinys, kursas ir pratybos:

„Gerovės architektai”


Šis kūrinys yra paremtas patirtimi dviejuose skirtinguose laukuose.

Visų pirma, čia remiuosi asmenine patirtimi mokantis tvarkyti savus finansus ir atradus, kaip kreivės pamažėl, tačiau užtikrintai šauna į viršų atlikus vos kelis tarsi ir nedidelius, tačiau labai svarbius žingsnius.

Ir antra, čia remiuosi darbine patirtimi, seminaruose gyvai ir nuotoliniuose kursuose jau ilgus metus stebėdama, kokie dalykai dažniausiai trukdo žmonėms siekti finansinio saugumo, ir kas jiems tame labiausiai padeda.

Mano pirmosios dirbtuvės gimė 2013-ųjų spalį, tad suaugusiųjų ugdymo srityje pradedu jau aštuntus metus. Esu jau 4 knygų, 3 skirtingų seminarų ir šiandien jau 5 nuotolinių kursų autorė. „Ilzės dirbtuvės” autoriniuose seminaruose ir kursuose turėjo jau n-iolika tūkstančių dalyvių, o mano viešai skelbiami tekstai vien tik šiame puslapyje perskaityti jau beveik milijoną kartų (šią akimirką 980 796 kartus).

Begalė žmonių mano tekstų ir kursų padedami atrado, kad veikia tai, ką veikiame mes: kad tai ne stebuklai, ne burtai, ne astrologija, ne žvaigždžių išsidėstymas, ne kitokie „raganavimai”, o mes patys turime didžiausią galią keisti savo gyvenimus. Jei tik norime ir veikiame.

Būtent baigiantis septintiesiems dirbtuvių gyvavimo metams, 2020-ųjų spalį, pasaulį išvydo visiškai naujas sprendimas „Ilzės dirbtuvėse”.

„Gerovės architektai” yra išskirtintis kūrinys tarp kitų, laiko ir tūkstančių žmonių jau patikrintų mano kūrinių.

Tai ne seminaras, ne knyga, ne tiesiog kursas, o visiškai naujas instrumentas savistabai ir savo tikrovės perkūrimui: kursas su pratybomis.

Šiuo metu galima rezervuotis vietą dalyvių sąraše.

Kainą, kaip visada, dalyviai gali rinktis patys.
Pirmajai grupei ribotą laiką galioja 50 % nuolaida.

Jeigu jau esate dalyvavę kituose „Ilzės dirbtuvių” kursuose, registracija yra čia.

Jei dar nesate dalyvavę nuotoliniuose „Ilzės dirbtuvių” kursuose, registracija čia.


Bookmark the permalink.

Comments are closed.