Naujiena: LAIMINGESNIS KŪNAS


LAIMINGESNIS KŪNAS – tai nauja kursų potemė “Ilzės dirbtuvėse”, jungianti visiškai naujus autorinius mokymus, skirtus kūnui. Visų pirma veido odos puoselėjimui, plaukų stiprinimui, geresniam miegui ir ramesniam kūno atsakui į patiriamą stresą bei emocinius sukrėtimus.

Kviečiu susipažinti, kaip ir kodėl gimė šis naujas sparnas “Ilzės dirbtuvėse”, o norintys jau gali užsitikrinti vietas pasirinktuose kursuose.

Startinis “Laimingesnio kūno” kursų ketvertukas atrodo taip:

“Skaistesnis veidas” (startas kovo 27 d.)

Šis kursas moko geriau pažinti jautrią, dirglią, į raudonį linkusią veido odą, įžvelgti kasdienių pasirinkimų ir odos būklės sąsajas, geriau suprasti ir atliepti tokios odos poreikius, sąmoningai švelninti jai daromą žalą, ir paprastos, neprabangios kasdienės priežiūros pagalba efektyviai spręsti ir estetines, ir giliau slypinčias problemas.

Gyvenimo būdas, laisvalaikis, santykis su stresu, mityba, maisto papildai ir vitaminai, tinkamos kasdienės kosmetikos krepšelis žiemai ir vasarai, psichologija, vidinis nusiteikimas, papildomos odos lepinimo procedūros – visa tai gali labai stipriai pagerinti situaciją ir iš principo keisti tai, kaip atrodysime po 5, 10, 20 metų.

Kurso medžiaga rengta konsultuojantis su medikais.

Vienintelė grupė šį pavasarį startuoja kovo 27 d.

“Geresnis miegas” (startas balandžio 17 d.)

Kursas, skirtas suprasti asmeninius savo miego poreikius ir maksimaliai pagerinti kasdienio miego kokybę nepaisant visų išorinių ir vidinių trikdžių: triukšmo lauke ar namuose, kitokiu paros ritmu gyvenančio, triukšmaujančio partnerio ar naminių gyvūnų, kasdienio “lėtinio” ar pavienio didžiulio smūginio streso, košmarų, naktinių prabudimų, geram miegui trukdančių įpročių, motyvacijos ir disciplinos stokos. Nepaisant viso to.

Mokslu grįsta pagalba sau, nuo nedidelių kasdienių pasirinkimų iki relaksacijos pratimų ir maisto papildų – visi svarbiausi dalykai, kuriuos turėtume išbandyti kuriantis gilesnį, ramesnį, kokybiškesnį, labiau fiziškai ir psichologiškai atstatantį miegą.

Kurso medžiaga rengta konsultuojantis su medikais.

Vienintelė grupė šį pavasarį startuoja balandžio 17 d.

“Ramesnis kūnas” (startas gegužės 8 d.)

Kursas, supažindinantis su begale būdų padėti sau fiziškai, mažinant nerimo, įtampos, depresyvumo apraiškas ir jų žalą kūnui bei protui.

Mokymai skirti išplėsti pagalbos sau arsenalą tiek didžiulio, smūginio, tiek lėtinio streso akivaizdoje: patiriant mobingą, skyrybas, institucinį smurtą, teisminius procesus, kitą milžinišką įtampą gyvenime, arba išgyvenant nerimą ar įtampą be objektyvios, išreikštos priežasties.

Koks laisvalaikis, koks maistas, koks paros ritmas ir kokia aplinka didina mūsų patiriamą stresą? O kas jį mažina? Kaip padėti savo kūnui adaptuotis ir lengviau “amortizuoti” tenkančius iššūkius? Kaip stengiantis padėti sau nepakenkti?

Šis kursas atkreipia dėmesį į paprastus, lengvai prieinamus, visiškai nemokamus ar labai nedaug tekainuojančius būdus padėti sau geriau atlaikyti stresą ir lengviau, greičiau po jo reabilituotis fiziškai, taip drauge gerinant ir psichologinę savo būseną.

Kurso medžiaga rengta konsultuojantis su medikais.

Vienintelė grupė šį pavasarį startuoja gegužės 8 d.

“Stipresni plaukai” (startas gegužės 29 d.)

Mokymai, skirti geriau suprasti skirtingas plaukų silpnėjimo, plonėjimo, slinkimo ir retėjimo priežastis, kaip įmanoma greičiau užkirsti kelią didesniam plaukų praradimui, ir efektyviausiomis priemonėmis skatinti plaukų ataugimą bei stiprėjimą.

Kurse apžvelgiamos patirtys prarandant plaukus persirgus kovidu, taip pat dėl netinkamos mitybos, radikalių dietų, organizmo išsekimo, išderintos endokrininės sistemos, streso bei įtampos. Dalinamasi gerąja praktika ieškant skirtingų plaukų praradimo priežasčių, stabdant plaukų slinkimą įvairiais būdais bei padedant plaukams ataugti po skirtingų priežasčių nulemtų išslinkimų. Aptariamos tiek natūralios, gamtinės, tiek kosmetinės, tiek medikamentinės priemonės bei medicininiai sprendimai.

Kurso medžiaga rengta konsultuojantis su medikais.

Vienintelė grupė šį pavasarį startuoja gegužės 29 d.

Kaip ir ilgus metus anksčiau, taip ir toliau dalis “Ilzės dirbtuvių” pelno skiriama beglobių keturkojų rėmimui, taip pat laukinių Gamtos teritorijų saugojimui nuo agresyvios žmogaus veiklos, trapių gamtinių sistemų, laukinių gyvūnų, paukščių ir kitų Gamtos gyventojų gerovei: pradedant inkilų kėlimu ir edukacijomis, baigiant gamtosauginių teritorijų išpirkimu. “Ilzės dirbtuvės” išsaugojimui jau yra įgijusios virš 8 hektarų gamtinių plotų: natūralių pievų, pelkaičių, upelių, miškelių.


Comments are closed.