Ramesnis kūnas


RAMESNIS KŪNAS – tai kursas, supažindinantis su begale būdų padėti sau. Visų pirma fiziškai, mažinant nerimo, įtampos, depresyvumo apraiškas ir jų žalą kūnui bei protui.

Mokymai skirti išplėsti pagalbos sau arsenalą tiek didžiulio, smūginio, tiek lėtinio streso akivaizdoje: patiriant mobingą, skyrybas, institucinį smurtą, teisminius procesus, kitą milžinišką įtampą gyvenime, arba išgyvenant nerimą ar įtampą be objektyvios, išreikštos priežasties.

Koks laisvalaikis, koks maistas, koks paros ritmas ir kokia aplinka didina mūsų patiriamą stresą? O kas jį mažina? Kaip padėti savo kūnui adaptuotis ir lengviau “amortizuoti” tenkančius iššūkius? Kaip stengiantis padėti sau nepakenkti?

Šis kursas atkreipia dėmesį į paprastus, lengvai prieinamus, visiškai nemokamus ar labai nedaug tekainuojančius būdus padėti sau geriau atlaikyti stresą ir lengviau, greičiau po jo reabilituotis fiziškai, taip drauge gerinant ir psichologinę savo būseną.

Kurso medžiaga rengta konsultuojantis su medikais.

Kursas „Ramesnis kūnas”, vienintelė grupė šį pavasarį, startuoja gegužės 8 d.

Kaip ir ilgus metus anksčiau, taip ir toliau dalis “Ilzės dirbtuvių” pelno skiriama beglobių keturkojų rėmimui, taip pat laukinių Gamtos teritorijų saugojimui nuo agresyvios žmogaus veiklos, trapių gamtinių sistemų, laukinių gyvūnų, paukščių ir kitų Gamtos gyventojų gerovei: pradedant inkilų kėlimu ir edukacijomis, baigiant gamtosauginių teritorijų išpirkimu. “Ilzės dirbtuvės” išsaugojimui jau yra įgijusios virš 8 hektarų gamtinių plotų: natūralių pievų, pelkaičių, upelių, miškelių.


Comments are closed.