Stipresni plaukai


STIPRESNI PLAUKAI – tai mokymai, skirti geriau suprasti skirtingas plaukų silpnėjimo, plonėjimo, slinkimo ir retėjimo priežastis. O tuomet – kaip įmanoma greičiau užkirsti kelią didesniam plaukų praradimui, ir efektyviausiomis priemonėmis skatinti plaukų ataugimą bei stiprėjimą.

Kurse „Stipresni plaukai” apžvelgiamos patirtys prarandant plaukus dėl skirtingų priežasčių. Persirgus kovidu, taip pat dėl netinkamos mitybos, radikalių dietų, organizmo išsekimo, išderintos endokrininės sistemos, streso bei įtampos.

Kurse „Stipresni plaukai” dalinamasi gerąja praktika ieškant skirtingų plaukų praradimo priežasčių, stabdant plaukų slinkimą įvairiais būdais bei padedant plaukams ataugti po skirtingų priežasčių nulemtų išslinkimų. Aptariamos tiek natūralios, gamtinės, tiek kosmetinės, tiek medikamentinės priemonės bei medicininiai sprendimai.

Kurso medžiaga rengta konsultuojantis su medikais.

Vienintelė grupė šią vasarą startuoja liepos 31 d.

Kaip ir ilgus metus anksčiau, taip ir toliau dalis “Ilzės dirbtuvių” pelno skiriama beglobių keturkojų rėmimui, taip pat laukinių Gamtos teritorijų saugojimui nuo agresyvios žmogaus veiklos, trapių gamtinių sistemų, laukinių gyvūnų, paukščių ir kitų Gamtos gyventojų gerovei: pradedant inkilų kėlimu ir edukacijomis, baigiant gamtosauginių teritorijų išpirkimu. “Ilzės dirbtuvės” išsaugojimui jau yra įgijusios virš 8 hektarų gamtinių plotų: natūralių pievų, pelkaičių, upelių, miškelių.


Comments are closed.