Kas tos nuotolinės praktikos ir kam jos skirtos


Nuotolinės „Ilzės dirbtuvių“ praktikos yra kursai, rengiami online ir skirti norintiems dirbti savarankiškai, sau svarbiomis temomis:
– taip atvirai ir sąžiningai, kaip galime tik akistatoje su savimi pačiais,
– ilgiau, nuosekliau ir sistemingiau, nei gyvame seminare,
– patogiai ir saugiai – savo namuose, kad ir kur pasaulyje jie būtų,
– niekam neduodant ataskaitų,
– be jokio išorinio spaudimo.

Autoriniai „Ilzės dirbtuvių“ nuotolinių praktikų kursai yra pelnę dalyvių pasitikėjimą ir geriausias rekomendacijas (tarp šimtų apklaustų dalyvių net 9 iš 10 rekomenduotų šiuos kursus kitiems).

Būtent todėl, be jokios „išorinės“ reklamos, nuo 2015 m. šios autorinės nuotolinės praktikos išbandytos jau tūkstančių žmonių (kasmet matau keturženklius lankytojų skaičius dirbtuvėse). Ir didžioji dalis žmonių renkasi šiuos kursus būtent vien tik dėl gerų jau išbandžiusių rekomendacijų – draugų, artimųjų, kolegų. Tai yra milžiniškas įvertinimas kiekvienam kursui.

Nuo pat 2015-ųjų pradžios intensyviai rengiamos ir vystomos nuotolinės mano praktikos įrodė, kad norėdami žmonės gali puikiausiai dirbti savarankiškai, per atstumą, mums nesusitinkant gyvai.

Po pirmojo kurso sėkmės gimė daugiau praktikų skirtingomis temomis:

EŽD EKSPERIMENTAS (vyksta nuo 2015-ųjų)

NUOSTATŲ KEITIMO PRAKTIKA (vyksta nuo 2016-ųjų) 

JAUNATIES PRAKTIKA (idėja gimė 2017-aisiais)

KURSAS KOLEGOMS (sukurtas 2020-aisiais)

GEROVĖS ARCHITEKTAI, kursas su pratybomis (startavo 2020-aisiais)

LAISVASIS TEKSTAS, kūrybinio rašymo kursas (gimė 2021-aisiais)

Aš tradiciškai rekomenduoju būtent tokį kursų eiliškumą, kaip jie gimė: pradėti siūlyčiau nuo EŽD eksperimento, tęsti Nuostatų keitimo praktika, tuomet imtis Jaunaties praktikos, o tada jau rinktis, kas labiausiai aktualu ir kuri tema tuo metu gyvenime gyviausia.

Tikrai ne visiems, o tik norintiems kurti sėkmingus nuotolinius kursus ar kitaip struktūruoti turimą medžiagą yra skirtas KURSAS KOLEGOMS.

Siekiantys daugiau dėmesio skirti savo žemiškam komfortui ir finansinei ateičiai, gali rinktis kursą su pratybomis GEROVĖS ARCHITEKTAI.

Na o rašymo ir tekstų mylėtojai, laukę ilgus metus, jau gali jungtis prie naujutėlio kūrybinio rašymo kurso LAISVASIS TEKSTAS.

Į visus aukščiau išvardintus kursus galima registruotis jau šiandien.

Vėliau planuojamos dar kelios naujos nuotolinės praktikos, norintys gali užsirašyti iš anksto ir gauti informaciją atėjus laikui:

NAUJO KŪNO KODAS, energija ir erdvė pokyčiams

S.A.V.I. Suaugusiems alkoholikų vaikams, ir ne tik jiems


Comments are closed.