Kas tos nuotolinės praktikos ir kam jos skirtos


Nuotolinės praktikos yra kursai, rengiami online ir skirti norintiems dirbti savarankiškai, sau svarbiomis temomis:

– taip atvirai ir sąžiningai, kaip galime tik akistatoje su savimi pačiais,
ilgiau, nuosekliau ir sistemingiau, nei gyvame seminare,
patogiai ir saugiai – savo namuose, kad ir kur pasaulyje jie būtų,
– niekam neduodant ataskaitų, „atsiskaitymų“,
– be jokio išorinio spaudimo.

Autoriniai „Ilzės dirbtuvių“ nuotolinių praktikų kursai yra pelnę dalyvių pasitikėjimą ir geriausias rekomendacijas. Būtent todėl, be jokios „išorinės“ reklamos, nuo 2015 m. šios nuotolinės praktikos išbandytos jau tūkstančių žmonių: kasmet matome keturženklius lankytojų skaičius, o pandemijos metais dalyvių skaičius padvigubėjo. Ir didžioji dalis žmonių renkasi nuotolines praktikas vien tik dėl gerų jau išbandžiusių rekomendacijų – draugų, artimųjų, kolegų, pažįstamų, bičiulių soc. tinkluose.

Tai yra tikrai milžiniškas įvertinimas kiekvienam kursui: kai jo „variklis“ yra ne reklama, prabangūs pristatymai ar pirktiniai PR’iniai straipsniai, o gyvi tikrų žmonių atsiliepimai.

Šimtus tikrų atsiliepimų galite rasti po šiais įrašais: mano darbinėje FB paskyroje ir mano asmeniniame profilyje.

Nu pat 2015-ųjų intensyviai rengiamos nuotolinės praktikos įrodė, kad norėdami žmonės gali puikiausiai dirbti savarankiškai. Po pirmojo kurso sėkmės gimė daugiau praktikų skirtingomis temomis:

EŽD eksperimentas (gimė 2015-aisiais)

Nuostatų keitimo praktika (gimė 2016-aisiais)

Jaunaties praktika (gimė 2017-aisiais)

GEROVĖS ARCHITEKTAI (gimė 2020-aisiais)

Naujas KURSAS KOLEGOMS (gimė 2020-aisiais)

Aš tradiciškai rekomenduoju būtent tokį kursų eiliškumą, kaip jie ir gimė: pradėti siūlyčiau nuo EŽD eksperimento, tęsti Nuostatų keitimo praktika, tuomet imtis Jaunaties praktikos, o tada jungtis prie naujų kursų.

Tikrai ne visiems, o tik norintiems rašyti knygą, kurti nuotolinę praktiką ar kitaip struktūruoti turimą medžiagą yra skirtas naujas KURSAS KOLEGOMS.

Na o siekiantys daugiau dėmesio skirti savo finansinei ateičiai, nuo afirmacijų pereiti prie konkrečių darbų, gali rinktis pratybas GEROVĖS ARCHITEKTAI.

O kad neapkiaustume namuose, kad išsaugotume tai, ko pasisėmėme per vasarą, ir kad pražiemotume sveiki, gyvybingi bei patenkinti savimi, mokytis suprasti savo kūną, stiprinti ir lepinti jį kviečia NAUJO KŪNO KODAS.

Vėliau planuojamos dar kelios naujos nuotolinės praktikos:

S.A.V.I. Suaugusiems alkoholikų vaikams, ir ne tik jiems

Kūrybinio rašymo praktika


Comments are closed.