Laiko patikrinti kursai


Kursai, arba nuotolinės „Ilzės dirbtuvių” praktikos yra mokymai, rengiami internetu, online, ir skirti norintiems dirbti savarankiškai, sau svarbiomis temomis:

– taip atvirai ir sąžiningai, kaip galime tik akistatoje su savimi pačiais,
ilgiau, nuosekliau ir sistemingiau, nei gyvame seminare,
patogiai ir saugiai – savo namuose, kad ir kur pasaulyje jie būtų,
laisvai, niekam neduodant ataskaitų,
savu tempu, be išorinio spaudimo,
tikslingai, be jokio gumos tempimo (dalyviams pateikiama išgryninta, aiški informacija be jokių egzaltuotų „motyvacinių video” ir kito bandymo užpildyti tuštumą),
ramiai ir susitelkus: be jokių trikdymų, erzinimų, dėmesio blaškymų ar kitų atsitiktinių dalyvių kartais keliamų „scenų”, kaip tai, pripažinkime, kartais nemaloniai nutinka gyvuose seminaruose.

Nuotoliniai „Ilzės dirbtuvių” kursai itin tinkami žmonėms, kurie mėgsta skaityti, geba dirbti savarankiškai, mėgsta savo pačių draugiją, vertina kokybišką, sutelktą, efektyvų darbą, praktiškas užduotis ir tam tikrą tikslumą, kuris gimsta sąžiningoje akistatoje su savimi.

Autoriniai „Ilzės dirbtuvių” nuotolinių praktikų kursai yra pelnę dalyvių pasitikėjimą ir geriausias rekomendacijas (tarp šimtų apklaustų dalyvių net 9 iš 10 rekomenduotų šiuos kursus kitiems).

Būtent todėl, be jokios „išorinės” reklamos, nuo 2015 m. šios autorinės nuotolinės praktikos išbandytos jau tūkstančių žmonių (kasmet matau keturženklius lankytojų skaičius dirbtuvėse). Ir didžioji dalis žmonių renkasi šiuos kursus būtent vien tik dėl gerų jau išbandžiusių rekomendacijų – draugų, artimųjų, kolegų. Tai yra milžiniškas įvertinimas kiekvienam kursui.

Nuo pat 2015-ųjų pradžios intensyviai rengiamos ir vystomos nuotolinės mano praktikos įrodė, kad norėdami žmonės gali puikiausiai dirbti savarankiškai, per atstumą, mums nesusitinkant gyvai.

Po pirmojo kurso sėkmės gimė daugiau praktikų skirtingomis temomis:

EŽD EKSPERIMENTAS (vyksta nuo 2015-ųjų)

NUOSTATŲ KEITIMO PRAKTIKA (vyksta nuo 2016-ųjų)

JAUNATIES PRAKTIKA (idėja gimė 2017-aisiais)

KURSAS KOLEGOMS (sukurtas 2020-aisiais)

GEROVĖS ARCHITEKTAI, kursas su pratybomis (startavo 2020-aisiais)

LAISVASIS TEKSTAS, kūrybinio rašymo kursas (gimė 2021-aisiais)

Aš tradiciškai rekomenduoju būtent tokį kursų eiliškumą, kaip jie gimė:

– pradėti siūlyčiau nuo EŽD eksperimento (nebent turite sukaupę daug žinių apie kalbos magiją ir tikrai naudojate jas kasdienybėje – tokiu atveju šis kursas Jums nebus vertingas),

– tęsti rekomenduočiau Nuostatų keitimo praktika (išskyrus atvejus, kai žmogus yra gerai „atidirbęs” savo baimes, nuostatas, išankstinius nusistatymus savarankiškai ar su terapeutu),

– tuomet galima imtis Jaunaties praktikos (tai labai asmeniškas, asmeniniams tikslams skirtas kursas: namai, šeima, vaikai, širdžiai artima veikla, gyvenimas savu tempu ir pagal savo prigimtį – be dviejų ankstesnių kursų, EŽD eksperimento ir Nuostatų keitimo praktikos, Jaunaties praktika gali pasirodyti kiek per tolima tikslų prasme).

O tada jau lengva rinktis, kas labiausiai aktualu ir kuri tema tuo metu gyvenime gyviausia:

– tikrai ne visiems, o tik norintiems kurti sėkmingus nuotolinius kursus ar kitaip struktūruoti turimą medžiagą bei sėkmingai monetizuoti žinias yra skirtas KURSAS KOLEGOMS,

– siekiantys daugiau dėmesio skirti savo žemiškam komfortui, emocinei ir materialiai gerovei bei finansinei ateičiai, gali rinktis kursą su pratybomis GEROVĖS ARCHITEKTAI,

– na o kūrybos, rašymo ir tekstų mylėtojai, laukę ilgus metus, jau gali jungtis prie naujutėlio kūrybinio rašymo kurso LAISVASIS TEKSTAS.

Į visus aukščiau išvardintus kursus galima registruotis jau šiandien.

Vėliau planuojamos dar kelios naujos nuotolinės praktikos.
Norintys gali užsirašyti iš anksto ir gauti informaciją atėjus laikui:

NAUJO KŪNO KODAS, energija ir erdvė pokyčiams

S.A.V.I. Suaugusiems alkoholikų vaikams, ir ne tik jiems


Comments are closed.