„Taupolis“, „ANTIpaslauginas“, „GnidoSTOP“ ir kitos stebuklingos piliulės


Jei būčiau stebukladarė, ir jei galėčiau sukurti stebuklingą piliulę…


„Antidaiktinas“

 

Perki, kai bloga nuotaika. Tempi namo, nors nereikia. Kaupi, nors nedžiugina. Namai dūsta nuo daiktų ir dulkių, bet vis trūksta energijos susitvarkyti. Spinta jau sprogsta, bet tu ir vėl neturi kuo apsirengti.

Gera naujiena prislėgtiems išvešėjusios buities. Reguliariai vartojamas preparatas “Antidaiktinas” mažina potraukį pirkti, turėti, sandėliuoti, taip pat palengvina atsisveikinimą su atitarnavusiais, nusibodusiais, nunešiotais ar tiesiog visiškai nereikalingais daiktais.

Preparatas natūralus.
Vartojamas visas kursas, po vieną kapsulę ryte po valgio.

Galimas šalutinis poveikis: askezė ir keistas tykios laimės pojūtis ne perkant, o dovanojant daiktus ar metant juos lauk.

Neveikia knygų pirkimo įpročių.

„Taupolis“

 

Nuo algos iki algos, nuo skolos iki skolos, iš kreditkės – į kreditkę, ir vis kažkaip negana tų pinigėlių (būtent pinigėlių)… Nors atlyginimas nebūtinai mažas. Tačiau taupymas per sukąstus dantis lig šiol kažkodėl nepasiteisino. O net atsidėjus, neretai mėnesio gale knietėdavo pasiimti iš taupymo stalčiuko “nenumatytoms išlaidoms”.

Paprastas sprendimas šiuolaikiškam žmogui! Chaotiškus išlaidavimo įpročius padės išgyvendinti “Taupolis.” Švelniai veikiantys lašai šalina medijos įteigtą norą pirkti, atpalaiduoja kūrybiškumą ir padeda rasti kišenę bei aplinką tausojančių sprendimų.

Vartoti prieš miegą.

Galimas šalutinis poveikis: sutaupę tiek, kad galėtų mokėti sau atyginimą kelerius metus, žmonės išeina iš darbo ir susikuria darbo vietą patys.

„GnidoSTOP“

 

“Kam čia stengiesi, vis tiek nieko neišeis…”
“Čia Lietuva, čia niekam tavo talento nereikia…”
“Ką čia svaigsti, kam čia bus įdomus tavo sumanymas…“
“Mūsų giminėj dar niekas neturėjo pinigų, nesitikėk ir tu…”
“Jei tau seksis – visi nuo tavęs nusigręš iš pavydo, pagalvok, ar verta rizikuoti…”

Kiek gnidiškų padejavimų, gižių pamokymų išgirsti ir pesimistiškos išminties žybsnių pamatai vos per vieną dieną?

Pamiršk gnidų vaitones. Ne, gnidos vaitoti nesiliaus niekad – toks jų hobis. Tačiau tu gali turėti imunitetą gnidoms jau šiandien. Vos viena “GnidoSTOP” tabletė per dieną – sąmonės ir pasąmonės apsauga garantuota. Dejonės, vaitonės, gižios šypsenėlės ir kandūs padūsavimai – kaip vanduo nuo žąsies.

Galimas šalutinis poveikis: įgavus imunitetą gnidų verkšlenimams, gali gimti kur kas daugiau idėjų ir pasireikšti anksčiau nepatirta drąsa veikti.

„AlgoPLIUS“

 

Recesijos metais daugelyje darboviečių dosniai gavome ANTIalgino. Ir dirbome už nurėžtus atlyginimus ne mažiau sąžiningai ir kruopščiai. Tačiau krizė baigės jau kadaise, kainos kyla lyg raketos, o atlyginimai vangiai velkas iš paskos. Metas sau padėti.

AlgoPLIUS stiprina savivertę, pagerina regą vertinant realias galimybes, pakelia noro veikti spaudimą ir gerina bendrą savirealizacijos tonusą.

Saugotis perdozavimo.

Galimas šalutinis poveikis: mėgstamos veiklos virtimas papildomu pajamų šaltiniu, kartais nurungiančiu atlyginimą “tikrame” darbe.

„ANTIpaslauginas“

 

Mūsų atliktas tyrimas rodo, kad nemokamų paslaugėlių kaulytojai yra šios šalies pandemija. Įkyrūs, manipuliatyvūs prašinėjimai, nuobodūs, menkaverčiai laisvalaikio sąskaita daromi “darbeliai” ir nulio eurų atlygis už juos yra tai, kas garantuoja kritusį ūpą, kritusį įkvėpimą, o vieną dieną – ir kritusias pajamas. Tuomet iškyla rizika, kad teks kažko kaulyti iš kitų. Užkratas plinta.

Tačiau dabar yra “ANTIpaslauginas” – greito veikimo antibakterinis sirupas. Skirtas vartoti iškart, vos susidūrus su kaulijimo užkrato nešiotoju.

Vartojimas:
– šaukštas sirupo susidūrus su tradiciniu (nuolankiai mandagiu) ar atvirai agresyviu kaulytoju,
– du šaukštai sirupo – susidūrus su saldžialiežuviu, panegirikas suokiančiu paprašaika, nes šie perduoda dusyk daugiau bakterijų.

Galimas šalutinis poveikis: kai kuriems vartojant apskritai dingsta alinantis noras “gelbėti pasaulį”.

Receptą išrašė: Ilzės dirbtuvės

Efektyviau už stebuklingas piliules

 

Daugiau nei 9000 klientų vos per kelerius „Ilzės dirbtuvių“ gyvavimo metus sulaukiau ne atsitiktinai. Be reklamos, be viešumo, be dūsavimų populiariose TV pokalbių laidose ir be šmėžavimo portaluose – žmonės renkasi mano seminarus ir praktikas tik todėl, kad jas jiems rekomendavo jau išbandę.

Būtent netikintiems, kad yra viena stebuklinga piliulė, suvokiantiems, kad pokyčius realybėje kuriame visų pirma kažką pakeitę savo viduje, ir norintiems skirti jėgų, laiko ir energijos tokiai pertvarkai, iš asmeninės ir seminarų dalyvių patirties sukūriau Nuostatų keitimo praktiką (dalyvių vadinamą tiesiog NKP). Apie tai, kas mums trukdo ir kas mums padeda įdarbinti savo talentą, atsiverti naujoms galimybėms ir uždaryti duris kaulytojams.

Puikių dalyvių atsiliepimų sulaukiančią nuotolinę Nuostatų keitimo praktiką renkasi tie, kam patogu skirti sau laiko net neišeinant iš namų ar nepsirišant prie konkrečios vietos – pavyzdžiui, keliaujant ar atostogaujant, nes visa medžiaga atkeliauja el. paštu, o kada daryti pratimus, kiek skirti jiems laiko – kiekvienas sprendžia pats.

NKP dalinuosi svarbiausiomis teorijomis ir kai kuo už jas gerokai svarbesniu – kassavaitiniu planu, kaip teorijas nuleisti ant žemės. Tik tuo, kas iš tiesų veikia ir kas iš tiesų man, o vėliau ir šios praktikos dalyviams, padėjo:
– išgyti nuo nereikalingų pirkinių,
– natūraliai, be kančių ir pastangų, taupyti,
– įgyti atsparumą amžinoms gnidų dejonėms,
– susikurti daugiau nei vieną pajamų šaltinį,
– leisti (ar veikiau tiesiog netrukdyti) augti pajamoms,
– grynintis viziją, ką gera dirbti ir ko dirbti visiškai nesinori,
– ir, žinoma, su dideliu džiaugsmu atsisakyti nemokamų paslaugėlių kaulytojų “pasiūlymų” (priminkite man, jie vis tik siūlo? Reklamytę? Padaryti gerą darbelį? Geros karmos taškus? O gal jau buvo sugalvota kažkas naujo?).

Kad ir kokį spaudimą daro aplinka – mūsų viduje visada gali būti užtektinai jėgos tą spaudimą atlaikyti. Sakau iš patirties. Kad ir kokias negatyvias nuostatas velkame paskui save ilgus dešimtmečius, bandydami mąstyti „pozityviai“ ir toliau elgdamiesi destruktyviai – mes visada galime išvilkti tas negatyvias nuostatas į dienos šviesą, pažinti, suvokti, išnarplioti ir paleisti. Sakau iš patirties.

Štai ką rašo NKP dalyviai, dalyvaujantys ar jau baigę kursą:

Užduotys puikios, labai džiaugiuosi iš naujo galėdama perkratyti nuostatas. Dėkoju už stebuklus :)“

***

„Viskas vyko labai organiškai, intencijos su kuriomis sąmoningai ėjau į šią praktiką išsipildė, tikėjau, kad viskas ko norėjau ir suveiks taip kaip norėjau … vyras sakė, kad čia labai gera investicija, matyt ir jam kažkaip pagerėjo nuo mano gerumo 🙂)“

***

“Oi Ilze, dalyvauju Nuostatų keitimo praktikoj, šiandien pasikviečia vadovė ir sako, kad siūlys man algą kelti, įsivaizduoji?! It’s a kind of magic, tikrai.”

***

“Nusimoviau, blin, atleiskit, nugi prezervatyvą iš chroniškos gėdos ir baimės! Taip, taip aš jį užsimoviau kadais pati, apsaugai, ir nugi pamiršau nusitraukti, taikiems laikams atėjus! (…) Ačiū Ilze už Jūsų drąsą!!! Ir už pasidalijimą.“

***

„Esu dalyvavusi Jūsų organizuotose EŽD eksperimento ir Nuostatų keitimo programoje. Jau esu rašiusi laišką apie pokyčius gyvenime. Tada, dar nedrąsiai papasakojau apie pirmuosius savo žingsnius… Žinokite, dabar bėgu pirmyn septynmyliais žingsniais ir vos spėju dairytis, džiaugtis. Aš tarsi su sparnais. Galima palyginti kaip ir su bundančia gamta iš gilaus žiemos miego… Po visų šlapdribų, gūsingo vėjo, apniukusio dangaus, pasirodė SAULĖ…“

***

Nuostatų keitimo praktika buvo tas raktas, kuris leido atverti kitokio suvokimo duris; kuris leidžia augti buvusiam įdirbiui, kurį it sunkus inkaras tempdavo vis gilyn nuo vaikystės keliavusios nuostatos. Tad nuoširdžiai dėkoju Tau, Ilze, kad ieškai ir kad daliniesi.“

 

žinau, kaip tai skamba, tačiau kas yra pagavęs tą – išsipildymų – bangą, tikrai žino, apie ką rašo šie žmonės. Daugiau nuorodų į atsiliepimus po Nuostatų keitimo praktikos yra čia, daugiau išsipildymų istorijų – čia.

Stebuklingos piliulės nėra. Nėra stebukladarių, mojuojančių sidabrinėmis burtų lazdelėmis, murmančių užkalbėjimus ir trinančių krištolinį rutulį. Stebuklų – tokių, kokių laukia patys nė piršto nepajudinantys stebuklų medžiotojai – nėra.

Stebuklus kuria patys žmonės.
Nes veikia tai, ką veikiame mes.


Bookmark the permalink.

Comments are closed.