Kaip prisidėti neišleidžiant nė euro


Skaitytojai vis parašo, “jei galėčiau kažkaip prisidėti prie jūsų veiklų”… GALITE!

Štai NET 4 SVARBŪS BŪDAI, KURIE NEKAINUOJA NĖ CENTO.

Čia išvardinu visus 4 būdus, kurie kainuoja tik laiką/norą/kelis paspaudimus:

1. GALITE KOMENTUOTI MANO VIEŠUS TEKSTUS SOC. TINKLE IR DALINTIS JAIS SPAUSDAMI “SHARE”.

Visa sklaida tokioms (grynesnės Gamtos, laimingesnio gyvūno, emociškai ir fiziškai stipresnio žmogaus) idėjoms yra… gera sklaida. Taip, VISADA bus spjaudančių, varančių, bėdavojančių ir besitaškančių pagieža, tačiau žinot, per tiek metų, jau pripratau prie to.

Net jei kokia pilnatinė Pagiežmantė taškosi savo vidiniu purvu šierindama mano tekstą, ar dėdulis Skepsulis burnoja komentaruose – gal per juos mane atras kokie normalesni skaitytojai! Beje, žinau konkrečių atvejų, kai mane skaitydami sunormalėjo ir sušvelnėjo net labai destruktyvūs, despotiški, manipuliatyvūs asmenys. Pokyčius man asmeniškai liudijo jų kolegos. 🤭 Taip kad čia gal visiems į gera…

Todėl DĖKOJU VISIEMS už komentarus ir šierus. Tai labai didelis prisidėjimas!

2. GALITE PAPASAKOTI SAVO DRAUGYSTĖS SU GAMTA IR/ARBA ASMENINIŲ IŠSIPILDYMŲ ISTORIJĄ.

Dalindamiesi tuo, kas gyva ir tikra, mes labai stipriai įkvepiame kitus. Parodydami, kaip kažkas pavyko mums, atveriame kelią strigusiems. Atskleisdami, kaip pradėjome pastebėti daugiau, padedame tą “daugiau” pamatyti ir kitiems. Daugiau tikrumo, daugiau vidinės laisvės, daugiau kūrybos, daugiau sąmoningumo, daugiau natūralumo, daugiau žalumos, daugiau gyvūnų, daugiau paukščių – tai puikūs “daugiau” šiais laikais, kai medijose dažniausiai “daugiau” reiškia tik daugiau susirgimų ar mirčių. Visi drauge, kuriame atsvarą tam: patį Gyvenimą. 

Visiškai viena, be niekieno pagalbos, palaikymo ir paramos, jau išpirkau virš 8 hektarų laukinės Gamtos, kurią saugau nuo arimų, purškimų, melioracijos, trinkelių ir medžiotojų namelių. Sulaukusi atgarsio skaitytojų tarpe, vis drąsiau dalinuosi, kodėl taip darau ir ką tai duoda. 
Gerai žinau, kad taip darau ne viena. Tiesiog žmonės dar prisibijo pasirodyti keistuoliais. Bet mes tikrai esame Žemei ir rytojui naudingesni keistuoliai nei tie, kurie tuos pat pinigus verčia pakazuchai skirtais laikrodžiais, “rėkiančiomis” mašinomis, nukainotų drabužių pergrūstomis spintomis, asmeninėm 150 tašių ar 400 batų porų kolekcijom, ir pan.

Todėl labai sveikinu VISAS istorijas apie tai, kaip savo sodą, kiemą, žemę pavertėt gyvūnams ir Gamtai draugiškesne erdve. Išsaugojot medį, seną bijūną, brangų sodo kampą, natūralią pievą, nemelioruotą pelkatę? O galbūt turite istoriją, kaip būdami išvien su Gamta, leisdami laiką Joje, sveikote ir stiprėjote? Galite rašyti istorijas komentaruose po mano tekstais, galite skelbti savo FB paskyrose, pridėdami haštagus, priklausomai nuo istorijos:

#LaukinisRojus
#ManoMikroRezervatas
#KaipManePagydėŽemė

Lygiai taip pat – Lietuvai ir pasauliui šiandien kaip reta reikia asmeninių išsipildymų istorijų. Mano kursų metu ar tiesiog skaitant mano viešus tekstus pavyko kažką savyje, savo gyvenime pakeisti, pasiekti, sukurti, įveikti? Papasakokite tai!

Jei Jūsų pokyčių istorija po mano kursų pernelyg intymi – visad galite parašyti laišką dirbtuvių paštu, pavadinę “LAIŠKAS ILZEI”. (Laiškus skelbiu tik visiškai anonimiškai.) 

Svarbu: atsisakykite “vargti” tai darydami – neprivalote parašyti, o rašydami neprivalote parašyti kuo “gražiau”, “ilgiau”, “detaliau”. Būkite laisvi ir gyvi savo tekste. Parašykite tai, kam ateina impulsas. Tingite rašyti laišką – labai vertingas ir trumputis, kad ir visai ne asmeniškas, komentaras. Bet jis bus tikro, gyvo žmogaus. O ne pirktinio “influencerio”.
Tai yra vienas stipriausių būdų prisidėti prie mano veiklų – liudyti, kad (ir kaip) veikia tai, ką veikiame patys.

Dalis skaitytojų (dažniau naujų) visus mano laimėjimus “nurašo” kažkokiam tariamam mano “ypatingumui”: “stipriam” charakteriui, “talentams”, “neeiliniam darbštumui”. Taip nėra. Esu žmogus, kaip ir visi. Būna, bijau. Būna, nemoku. Būna, pritingiu. Būna, žiauriai sunku prašyti pagalbos. Oi kaip sunku… 

Tačiau nepaisant visko, kuriu savo unikalų, išskirtinį Gyvenimą, tikrai “vienetinį” jo modelį. Ir jis kuriasi. Nes veikia tai, ką veikiame mes. Viso labo tiesiog dažniau renkuosi veikti, ne bėdoti. Ir tai duoda regimų vaisių. Tačiau žmonėms daug lengviau patikėti, kai tokių liudijimų daugiau. Todėl kviečiu dalintis ir kitus.

Šiai šaliai reikia labai stipriai ropštis iš išmoktinio bejėgiškumo, ir asmeninės istorijos yra vienas galingiausių, o drauge vienas švelniausių “kranų” iškelti save ir kitą už pakarpos iš didžiausios pelkės. Drįstu spėti, kad po taip ilgai užsitęsusio karantino to reikia kaip reta.

Tad iš anksto AČIŪ už istorijas, laiškus, komentarus. Tai yra labai, labai labai didelis prisidėjimas prie to, ką darau.

3. GALITE REKOMENDUOTI MANO KURSUS DRAUGAMS IR ARTIMIESIEMS.

Aš nedalinu interviu blizgiems žurnalams, nesitrinu “žvaigždžių” vakarėliuose, netargavoju savo FB erdve ir “nuomone”, nedūsauju ant “pokalbių” sofų TV eteryje. Visa, ką esu užsidirbusi – vardą, skaitytojų ratą, pasitikėjimą, savo kūrybinį CV – esu užsidirbusi pati. Tūkstančiai žmonių yra radę mane TIK per jau išbandžiusių rekomendacijas. To sau linkiu ir toliau.

Šis mano dirbtuvių puslapis šiuo metu yra klaikus (“samadielkiškas”, moraliai visiškai pasenęs), dabar mes jį su labai fainais žmonėm taisom, bet tai užtruks. Tačiau nepaisant šiandieninio puslapio baisumo, kasmet turiu tūkstančius naujų skaitytojų ir dalyvių būtent per rekomendacijas. Todėl rekomendacijos man yra aukso vertės.

Jei išbandėte mano kursus, jei jie davė Jums naudos, ar jei tiesiog patinka vieši mano tekstai, rekomenduodami mane, tiesiogiai prisidedate prie Gamtos teritorijų plėtros, nes visą šių metų pelną tam ir ketinu skirti.

Šiuo metu VISI, įsigyjantys naujausius mano kursus, tiesiogiai prisideda prie natūralių laukinės Gamtos buveinių išsaugojimo:

✓ įgydami kursą už 100 eurų – atperkate 1 arą Gamtai,
✓ įgydami kursą už 200 eurų – atperkate 4 arus Gamtai,
✓ įgydami kursą už 300 eurų – atperkate 7 arus Gamtai,
✓ įgydami kursą už 400 eurų – atperkate 10 arų Gamtai,
✓ įgydami kursą už 500 eurų – atperkate 13 arų Gamtai,
ir t.t.

Kursas GEROVĖS ARCHITEKTAI, skirtas emocinio ir finansinio raštingumo stiprinimui, geresniam laiko, asmeninės energijos ir žemiško turto valdymui, startuoja gegužės 3:
https://www.ilzes-dirbtuves.lt/geroves-architektai/

Kūrybinio rašymo kursas LAISVASIS TEKSTAS, skirtas geresniam savęs kaip autoriaus, savo rašymo įpročių pažinimui ir vidinės / kūrybinės laisvės auginimui, startuoja gegužės 3:
https://www.ilzes-dirbtuves.lt/laisvasis-tekstas-kurybinio-rasymo-kursas/

Todėl stirnų, briedžių, gegužraibių, barsukų ir raudonpilvių kūmučių vardu sakau DĖKUI už rekomendacijas! Tai esti milžiniškas prisidėjimas!

4. IR DAR KELIAS DIENAS – GALITE SKIRTI MAN 1,2%.

Tai norintiems prisidėti NIEKO nekainuoja, tik truputį laiko.
Skirti procentus yra GANA paprasta, kai darai tai jau ne pirmą sykį.

Kas darote pirmą sykį, tai bus pagelba:

1 ) Jungiamės prie VMI:
https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

Tadu renkamės savo prisijungimo būdą (pvz., aš renkuosi el. bankininkystę).

El. bankininkystėje vėl renkamės VMI.

2 ) Tadu kairėj: “Pildyti formą”, jai atsidarius – “Prašymas skirti paramą”.

3 ) Tadu spaudžiam ant gaubliuko (“Pildyti formą tiesiogiai portale”).

4) Tadu pildom FR0512 v.3 formą ten, pačiame portale.

Formoje įrašom tai, ko prašo, bei užpildom tokius laukelius:

5 Mokestinis laikotarpis: 2020

6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams: [ty dedam varnikę ✓]

E1 Gavėjo tipas: 2 [tę pasirenkame “paramos gavėjas”]

E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas): [inrašom 304056394]

E4 Mokesčio dalies dydis (procentais): [pasirenkate patys, nu tarkim aš skyriau sau net 1.2% 😀 ]

E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio: [galima pažymėc iki 2024 (čia tuo atveju, jei norite man procentus skirti ilgiau nei 1 metus; yr kas taip padarį!)]

Jei kils klausimų, dar aiškiau procentų skyrimo procesą parodo trumpas VMI filmukas (senas, tačiau iš principo viskas likę taip pat, tik metai pasikeitė):
https://www.vmi.lt/evmi/paramos-skyrimas1

AČIŪ JUMS!

Ir laukite nuotykių tęsinio iš mano Laukinio ūkelio.


Bookmark the permalink.

Comments are closed.