Turbūt geriausias interviu su manimi


Slapta mano istorija mano balsu: kodėl kartą per gyvenimą verta padaryti gražią beprotybę. 🙂

Tikiu, kad mus perkeičia sutikti žmonės, perskaitytos (geros) knygos, įvykę atviri pašnekesiai, aplankytos vietos ir net… sutikti gyvūnai.

Turiu posakį, kad po tokio persikeitimo “mūsų sieloje atsiranda dar vienas kambarys”: dar daugiau edvės savęs pažinime ir pasaulio suvokime.

Kviečiu pasiklausyti autentiško, „nesurepetuoto” pokalbio, ir pažinti mane tokią, kokia irgi esu (tik gal ne visad parodau): trapią, švelnią, jautrią, atidžią net labai mažai būtybei po kojomis:

https://www.spreaker.com/user/lrt.lt/suolelis-miske-1-ilze-butkute-2020-06-17

Per neilgą, vos 10 metų savo „karjerą” (labai nemėgstu šio žodžio) esu davusi dešimtis interviu leidiniams, radijo laidoms. Tačiau retu pašnekesiu galiu pasidžiaugti ir po kiek laiko.

„Suolelis miške” yra sumanymas, kurį gamtoje puoselėja LRT žurnalistė Giedrė Čiužaitė.

Man teko milžiniškas džiaugsmas susitikti su Giedre saule spindintį, žaliuojantį ir čiulbantį birželio rytą, ir kalbėtis apie tai, kas man yra iš tiesų SVARBU. Todėl gana drąsiai sakau, kad tai geriausias interviu, kokį esu davusi per visą gyvenimą.

Kodėl? Nes jis buvo svarbiausias man pačiai. Ir todėl buvo gyviausias.
Nes aš pati buvau gyviausia jį duodama. 

Pandemija labai daug iš manęs atėmė, ir finansiškai, ir socialiai, ir profesiškai; tačiau drauge labai daug davė. Ir labai nuo daug ko išlaisvino.

Manau, tai galima pajusti klausantis pašnekesio, kuriame kalbame apie tai, apie ką dar niekad nebuvo kalbėta.

Ačiū Giedrei už šį neeilinį, šviesų, švelnų, vaiskų pokalbį, iš kurio, labai norėčiau, mane pažintų žmonės ir tada, kai manęs nebebus:

https://www.spreaker.com/user/lrt.lt/suolelis-miske-1-ilze-butkute-2020-06-17


Bookmark the permalink.

Comments are closed.