Gyvenimas atspindi tai, kai jam išspindime patys


Mano širdžiai išdygsta sparnai, kai skaitau TAI – ir čia pirmąsyk viešai FB užsimenu apie naujai rengiamą kursą suaugusiems alkoholikų vaikams. Tačiau pirmiausia noriu padėkoti už tai, kad prisijungiate prie mano (kadaise – labai utopiškos) svajonės kurti pasaulį, kuriame būtų mažiau informacinių šiukšlių ir daugiau kokybiškos, vertingos informacijos. Mažiau žeidžiančių, griaunančių žodžių, ir daugiau žodžių, kuriančių rytdieną bei auginančių sparnus. Mažiau skurdo, visų pirma galvose, ir daugiau klestėjimo – visų pirma emocinio, dvasinio. Mažiau šykštumo bei godumo, ir daugiau dosnumo bei dalinimosi, ne tik materialiomis gėrybėmis, bet ir vertinga informacija, žiniomis, gerąja praktika. Mažiau kūrybinių baimių, ir daugiau kūrybinės drąsos. Mažiau gyvybinės energijos švaistymo niekams, ir daugiau kryptingo jos naudojimo. Mažiau žiaurumo, ypač nukreipto į mažiausius ir silpniausius, taip pat gyvūnus ir gamtą, ir daugiau bendrystės, draugystės ir pagarbos kitam ir aplinkai.

Mažiau savų bei svetimų svajonių žudymo, ir daugiau jų pildymo.

Iš tiesų jūs visi ir esate besipildanti mano svajonė.

****

„Sveiki Ilze, nuoširdus ačiū už galimybę dalyvauti EŽD. Tai iš tiesų nuostabus eksperimentas, davęs 100% naudos. Lūkesčiai pateisinti daugiau negu tikėjausi. Grįžo pasitikėjimas savimi, ramybė, dingo baimė ir nerimas. Pokyčių tikrai daug, ir jie visi teigiami, tiesiog reikia juos dar pačiai sureflektuoti ir manau tai tik pradžia. EŽD ekperimentas tikrai vertas aukščiausio įvertinimo. Surinkti, susisteminti žinias, literatūrą, praktiką, mokėjimus ir įgūdžius ir parengti juos taip, kad tai veiktų, tai tikrai ne vienos dienos Didis Darbas. Ačiū Jums ir Jūsų Komandai už EŽD.

Labai norėčiau dar sudalyvauti ir Nuostatų keitimo praktikoje, siunčiau tris užklausimus, bet tikriausiai jau nėra vietų. Seksiu Jūsų puslapį ir bandysiu registruotis į sekančią praktiką.
Su nekantrumu laukiu Jūsų naujos praktikos: Suaugusiems alkoholikų vaikams, ir ne tik jiems. Manau tai bus labai naudinga praktika suaugusiems alkoholikų vaikams, kurie savo vaikystės patirtį gydosi visą gyvenimą.

Ačiū Jums už tai, kad esate, ir linkiu Jums visokeriopos sėkmės!”

****

TAIP!!! AČIŪ! Iš tiesų, sukurti EŽD eksperimentą man kainavo keliolika metų domėjimosi žodžio galia, asmeninių bandymų, mokymosi. Toliau tai kainavo man daugiau nei metus gyvų seminarų rengimo ir grįžtamojo ryšio rinkimo iš dalyvių. Tada tai kainavo man dar visus metus NEMOKAMO EŽD eksperimento rengimo, kai savanoriai po gyvų mano seminarų padėjo man testuoti EŽD eksperimento struktūrą, kruopščiai siųsdami savo įspūdžius KIEKVIENĄ SAVAITĘ, VISUS METUS – ir iš viso tų savanorių, grupė po grupės, per tuos metus buvo virš TŪKSTANČIO.

Jūs įsivaizduokit, kaip aš turėjau TIKĖTI šia savo idėja, kad įdėčiau tiek laiko, jėgų, atsisakyčiau begalės dalykų (kartais atostogų, o kartais ir nakties miego) dėl to, kad vystyčiau šią idėją ir vienui viena doročiausi su tokiais nenusakomais kiekiais informacijos – kad išgryninčiau, išdirbčiau eksperimento struktūrą, išplėsčiau ją, atsakyčiau į dažniausiai užduodamus klausimus ir įkvėpčiau žmones gyvais pavyzdžiais, o ne sumeluotomis istorijomis, nurašytomis iš verstinių savipagalbos knygelių.

Tačiau nuo pat tos dienos, kai idėja atėjo pas mane, aš ja tikėjau besąlygiškai ir kantriai ją pildžiau.

Ir už tai gyvenimas man atlygino tūkstanteriopai – visų pirma va tokių laiškų pavidalu ir gyvai pasakojamomis istorijomis.

Nauja EŽD eksperimento grupė darbą pradeda netrukus:
http://www.ilzes-dirbtuves.lt/ezd-eksperimentas/

Nuostatų keitimo praktika, registracija į artimiausią grupę:
http://www.ilzes-dirbtuves.lt/nuostatu-keitimo-praktika/

Ir Jaunaties praktika, iš kurios dalyvių taip pat jau sulaukiu fantastiškų laiškų:
http://www.ilzes-dirbtuves.lt/jaunaties-praktika/

Bet kuriuo atveju, EŽD eksperimentą rekomenduočiau pirmąjį – tai pamatas, lyg pirma klasė prieš einant į kitas „klases” – Nuostatų keitimo praktiką ir Jaunaties praktiką.

O autorinis mano kursas suaugusiems alkoholikų vaikams startuos 2019-aisiais. Apie artėjančią registraciją pranešiu atskirai, čia ir savo FB puslapyje.

Ačiū už tai, kad skaitote. Ačiū už tai, kad dalyvaujate. Ačiū už tai, kad sąžiningai dirbate su savimi, o ne vien „paskaitinėjate”, „pasmalsaujate”. Ačiū už jūsų atvirą, geranorišką grįžtamąjį ryšį. Ačiū už pasitikėjimą ir labai intymius prisipažinimus laiškuose. Ačiū už tai, kad dalinatės mano FB įrašais ir padedate mano idėjoms sklisti. Ačiū už tai, kad su manimi ir kitais dalinatės savo pokyčiais ir liudijate labai svarbią, nepelnytai pamirštą tiesą: veikia tai, ką veikiame mes. Ir pradėti efektyviausia nuo savęs.

Nes gyvenimas tiesiog padidintai atspindi tai, ką patyliukais, pamažėl kasdien išspindime jam.


Bookmark the permalink.

Comments are closed.