Sausio Jaunatis – labai svarbi


Sugadinta Jaunatis? – nusiminusi galvoju.
Nes regiu, ko neregėjau seniai…Pamačiusi, kad kelios rėmelių karų entuziastės iš mano FB paskyros per kelias valandas sugebėjo padaryti DELFI lygio komentarų išvietę, noriu išsivemti. Fiziškai. Iš tiesų supykina.

Tačiau nueinu išsimaudyt.
Išsiplaunu galvą.
Pasikvėpinu.
Užsiplikau puikios arbatos.
Užsidegu žvakes.

Ir reikalai kažkaip pagerėja.

Panašu, kad šlykštumą nusiploviau. Tačiau tai puiki iliustracija, kaip į mūsų laiką ir gerą nuotaiką kėsinasi emociniai vampyrai būtent Jaunaties metu.

Žinokit pradedu DVIDEŠIMT ANTRUS stebėjimų metus – tai patikėkit

Taip, jau dvidešimt antrus metus švenčiu Jaunatis. Nuo pat paauglystės. Per tiek metų turėjau galimybę labai daug ką patyrinėti, ištestuoti, pamatyti tendencijas… (Kaip savarankiškai sekti mėnulio ciklus, kaip pajungti pačios Gamtos kvėpavimą svajojant, keliantis tikslus ir pildant savo norus, išsamiai ir gausiai iliustruotai pasakoja mano Jaunaties praktika.)

Ir tiek metų stebint, tikrai atrodo, kad kažkas vampyrams duoda startą būtent per Jaunatis… Tad jei patys nesame atidūs, jei patys nepasisaugome ir nenustatome sveikų ribų – kartais, deja, galime atsisveikinti su tiesiog unikalaus potencialo Jaunaties vakaru, rytu ar diena, kai tinkamai paleistos mintys kūnijasi kur kas lengviau.

O sausio Jaunatis – labai svarbi.

Viena svarbiausių šiemet.

Todėl kviečiu praleisti ją sąmoningai, prasmingai, jaukiai, švariai.

Būtent šiai Jaunačiai skirtą tekstą jau rasite mano Patreon paskyroje.

Jaunaties įrašai matomi vos nuo 5 eurų „tiero”, o prisijungę dabar, galėsite matyti jau daug Jaunatims skirtų tekstų – jei šis nerezonuos, galėsite „skrolinti” žemyn, skaityti visus iš eilės ir rasti SAVO, šiuo metu aktualiausią temą:

https://www.patreon.com/ilze


Bookmark the permalink.

Comments are closed.