„Ilzės dirbtuvės” grįžta


Taip, „Ilzės dirbtuvės” grįžta, ir taip gera jausti, kad manęs LAUKĖ… (toks jausmas kyla skaitant ilgamečių mano dalyvių komentarus čia, čia ir čia).

Tokios naujienos: legendinės mano dirbtuvės grįžta: vėl dirbti žmonėms ir gyvūnams!

Be jokių reklamų blizgiuose žurnaluose ar dūsaujant ant „žvaigždžių” sofų, susikūrusios savo vardą vien tik iš tikrų dalyvių atsiliepimų, mano dirbtuvės iki didžiosios pauzės turėjo n-iolika tūkstančių lankytojų.

Ar pavyks atkurti tai, ką kažkas taip aršiai stengėsi sugriauti? Aš labai to linkėčiau. Nepaprastai.

Kodėl? Nes noriu atkurti nuolatinį rėmimą gyvūnų globos ir gamtosaugos organizacijoms, ką dariau ilgus savo sėkmingos veiklos metus. Ir labai noriu vėl atpirkinėti žemes laukiniams gyvūnams.

Kitaip tariant, noriu tęsti pradėtus darbus ir vystyti naujas idėjas taip, kaip tai dariau iki išgyvento „armagedono” – drąsiai, dosniai ir kūrybiškai.

Jei mano andainykštė veikla jums atrodė svarbi, jei norite prisidėti renkant naujas grupes ir atkuriant lig tol nuolatinį mano rėmimą gyvūnams, komentaruose čia, čia arba čia galite parašyti, kuo jums buvo naudingi mano kursai, seminarai ar tekstai, ką svarbiausio pakeitėte savo gyvenimuose, ką esminio susikūrėte autorinių mano mokymų metu: tai bus pati vertingiausia talka, pati didžiausia jūsų pagalba atkuriant dirbtuves, ir pati brangiausia, nes nenuperkama, reklama.

Pirmoji kursų grupė po tokios ilgos pertraukos startuoja jau šį penktadienį: tai bus atnaujinta Nuostatų keitimo praktika. Dalyvavę EŽD eksperimente, žinantys, ko tikėtis, vietas jau perka.

Turime naujų startų datas ir kovo mėnesį.

Ilzės dirbtuvės: pradedantiems nuo savęs.
Nes VEIKIA TAI, KĄ VEIKIAME MES.

May the Force be with us! 🙂


Bookmark the permalink.

Comments are closed.