NAUJIENA: blogo šefo voodoo lėlytė, tik 9.99 €


Naujas dalykutis mūsų el. parduotuvėje.

O iš tiesų tai esu lengvai pritrenkta to, kokias užklausas nurodo kai kurie besiregistruojantys į naujos praktikos grupę… Dar niekad nesu atsijojusi tiek žmonių. Manau, bus naudinga informuoti, ko čia tikrai nebus:

– Užkeikimų nuėmimų.

– Blogo šefo / blogo darbuotojo voodoo lėlytės badymo.

– Krištolinio rutulio trynimo, spiritizmo seansų, vaikščiojimo per žarijas, čakrų atvėrinėjimo, kundalini energijos kėlimo ir panašių pramogų.

– Visažinystės, aiškiaregystės ir pranašavimų.

– Lengvo būdo uždirbti milijoną. Per devynias savaites. Nieko nedarant.

– Asmeninių konsultacijų.- Bokso kriaušės prikauptam pykčiui.

 

Kas čia bus?

 
Darbas su savimi. Klausimai sau ir atsakymai sau. Kūrybiškas požiūris į kasdienybę ir buitį.
Vaizduotės mankšta. Svajonių treniruotės.
 

Darsyk, ko tikrai nebus, ir dėl kokių priežasčių:

 
– Užkeikimų nuėmimų.
 
Ypatingais atvejais, dažniau mėnuliui pilnėjant, kai kurie žmonės ima reikalauti, kad nuimčiau užkeikimą, pašalinčiau susikaupusią blogą energiją, pažiūrėčiau, kas nužiūrėjo, ar padaryčiau stebuklą. Gerbiu žmonių fantaziją, tačiau informuoju, kad to nedarau.
 
– Krištolinio rutulio trynimo, spiritizmo seansų, vaikščiojimo per žarijas, čakrų atvėrinėjimo, kundalini energijos kėlimo ir panašių pramogų.
 
Aš nežinau, ar reikia paaiškinti, kodėl jų nebus.
 
– Blogo šefo / blogo darbuotojo voodoo lėlytės badymo.
 
Juokas juokais, tačiau įklimpimas kerštingose mintyse niekaip negerina jūsų fizinės, mentalinės, dvasinės ir materialinės būklės. Nuostatų keitimo praktika skirta veikiau tiems, kurie nori atsigręžti į save ir perklausti savęs, o tai kas būtent prie manęs nuolat pritraukia tokius šefus? Arba tokius darbuotojus?
 
– Visažinystės, aiškiaregystės ir pranašavimų.
 
Tai reali, žemiška praktika, kurioje svarbus gebėjimas kritiškai pažvelgti į savo paties mintis ir įprastus elgesio modelius. Jei tikitės aukščiau išvardintų dalykų, labai prašau praleisti šią ir visas kitas mano praktikas bei seminarus.
 
– Lengvo būdo uždirbti milijoną. Per devynias savaites. Nieko nedarant.
 
(Net jei milijoną turime omeny litais.)
 
Aš labai vengiu dirbti su lengvatikiais, ieškančiais lengvų kelių, greitų, vienos sekundės sprendimų ir rezultatų per vieną naktį. Jei tikrai manote, kad norite dirbti su tais, kurie jums žada “uždirbti daug pinigų greitai ir lengvai, nieko nedarant”, jums galbūt tiktų tinklinis marketingas, galbūt dar iš bėdos prekyba valiutomis. Ir, garantuotai, narkotikų dilerio darbas.
 
– Asmeninių konsultacijų.
 
Nuotolinės praktikos yra skirtos savarankiškam darbui. Jos yra apie jūsų asmeninį, realų “čia ir dabar” ir jos yra skirtos kurtis pageidaujamą, apčiuopiamą pridėtinę vertę savo rytojui. Šios praktikos neliečia gilių dvasinių žaizdų, vaikystės traumų ir ilgamečių nuoskaudų.
 
Jei manote, kad jums yra ar bus reikalingos individualios konsultacijos, gyvi susitikimai ir asmeninis palaikymas, siūlau ieškoti tokias paslaugas teikiančių specialistų. Aš tokiu atveju labiausiai rekomenduočiau gerą psichoterapeutą ir labai nuoširdžiai siūlyčiau vengti psichoterapeutų rolę prisiimančių koučerčių ar NLP trenerių.
 
Pati asmeninių konsultacijų tikrai neteikiu.
 
– Bokso kriaušės prikauptam pykčiui.
 
Deja, pastebėjau, kad žmonės, norintys “pasitarti asmeniškai”, vis tik dažniausiai nori ne pasitarti, o tiesiog išlieti daug metų kauptas nuoskaudas tiesiai man į ausį (na, tiksliau, į laišką). Aš suprantu, kad per gyvenimą prikaupiame daug dalykų. Ir jei neturėjome būdų dirbti su tuo, reflektuoti savų patirčių, kartais labai norisi imti ir viską “padovanoti” asmeniui, kuris yra patyręs kažką panašaus (tarkime, mobingą darbe). Ar kurio tekstus skaitome internete ir kuris mums dėl to atrodo kažkiek pažįstamas.
 
Tačiau jūs pabandykit pažvelgti į tai iš mano varpinės. Vienu metu dirbu su šimtais žmonių. Jei visi lies savo nuoskaudas man, kas iš manęs liks? Pagalvokite, kokias dozes neigiamos energijos gaunu su kiekvienu laišku, kur žmonės lieja neapykantą savo darbdaviams, savo giminaičiams, savo aplinkai ar netgi šaliai.
 
Visa, ką siunčiate kitiems, grįžta jums dešimteriopai. Sutikdama sugerti jūsų daug metų kauptas nuoskaudas, aš kenkiu ne tik sau – kenkiu ir jums. Nes leidžiu jums toliau įsivaizduoti, kad nuoskaudų liejimas yra “sprendimas”, ir leidžiu toliau siųsti Visatai tą pačią žinutę.
 
Aš atsisakau tai daryti.
 

Darsyk, kas čia bus?

 
Asmenine praktika ir labiausiai pasiteisinusiais dalykais grįsta devynių savaičių programa, skirta nepritekliaus režimą keisti gausos režimu. Ji skirta sąmoningam negatyvių įsitikinimų keitimui neutralesnėmis ar labiau palaikančiomis nuostatomis, taip pat – svajonių žadinimui ir stiprinimui.
 
Tam naudosime popierių, rašiklį, truputį tylos savo dienoje, kritišką požiūrį į įsisenėjusias ir neefektyvias nuostatas, savo vaizduotę, savo valią ir savo veiksmus.
 
“Užkeikimus” norintys ir darantys nusiims patys.

O blogo šefo voodoo lėlytės nebeprireiks.

http://www.ilzes-dirbtuves.lt/nuostatu-keitimo-praktika/

2016-10-14_12-43-26


Bookmark the permalink.

Comments are closed.