Gerovės architektai


Jėga veikti. Valia keistis. Galia kurti.

Įsivaizduokite, kad atsibundate ryte ir žinote, kad visomis būtiniausiomis Jūsų išlaidomis, o taip pat ir Jūsų pensija, pasirūpins ramios pajamos: Jūsų sumaniai įdarbintas materialus ir / arba nematerialus turtas. O tuo metu Jūs galėsite dirbti tai, ką dirbti kviečia Jūsų širdis ar pati siela. Nes Jūs dirbote kaip GEROVĖS ARCHITEKTAI, projektavote savo ateitį ir susikūrėte tokį gyvenimą.

Kokios mintys pirmiausia kyla, galvojant apie tokį scenarijų?
„Tai neįmanoma„?
„Taip nebūna„?
„Taip pasiseka tik vienetams„?
Ar vis tik: „noriu kurti tokį gyvenimą”?

Panašu, kad laiku ir vietoje pasirodė mano kvietimas skirti laiko ir dėmesio stabilumo kūrimuisi: emocinio, profesinio ir finansinio. Nes grįžtančių dalyvių motyvacija sumušė visus mano dirbtuvių rekordus. Todėl darau prielaidą, kad man pačiai netikėtai gimęs kursas GEROVĖS ARCHITEKTAI tiesiog itin gerai atliepė laikmečio aktualijas:

„Laba diena, Ilze, dalyvauju GEROVĖS ARCHITEKTŲ kurse. Prieš tai dalyvavau EŽD, kurie buvo kaip šviežio oro gurkšnis, Nuostatų keitimo kursuose. Abu stiprūs, bet GEROVĖS ARCHITEKTAI!!!!” – laišką apie teigiamus pokyčius pradeda dalyvė, ir aš šypsausi skaitydama, kad veikia.


Nes kol politikai tuščiai balbatuoja apie gerovės valstybę, kiekvienas savarankiškai galime padaryti n konkrečių ir efektyvių žingsnių, kad mūsų rytojus būtų saugesnis, laisvesnis, stabilesnis ir tiesiog laimingesnis žemiškąja, profesine ir finansine prasme. Ir tam, kaip rodo mano bei tūkstančių žmonių, jau dalyvavusių mano seminaruose ir kursuose, patirtis, labai praverčia ne tik teorija, bet ir praktika, pratybos: nuoseklus, sistemingas, dozuotas žinių įdarbinimas tikrovėje. Žingsnis po žingsnio. Lėtai, tačiau užtikrintai.

O dėl ko turėtume tuos žingsnius žengti? –


paklaus pesimistai, skeptikai ir mėgėjai „nusivilti avansu”, t.y. tie, kurie nuleidžia rankas net nepabandę.

Žinoma, galime dėl savęs nedaryti visiškai nieko. Galime tiesiog laukti, kad mumis kažkas pasirūpintų. Kiti.

Vis tik daugelis turbūt jau turime kartokos patirties, jei ne asmeninės – tai matydami savo tėvų ir senelių pensijų dydžius. Maža to, net jei tuomet dar buvome tik vaikai, po Nepriklausomybės buvom liudininkai bankų ir piramidinių schemų griūčių, vėliau visi savo akimis matėme pasaulinės recesijos nulemtą 2008-2009-ųjų ekonominį nuosmukį bei 2020-2022-ųjų pandeminius supurtymus verslams ir veikloms.

Viskam pasiruošti neįmanoma, tačiau, metaforiškai tariant, turėti „gelbėjimo ratą” potvynių metams – tikrai galima ir, tikiu, būtina. O turint „gelbėjimo ratą”, jau galima galvoti ir apie valtis. O tada – ir apie tiltus.

Esu iš tų žmonių, kurie niekada nedėjo pernelyg daug vilčių į tuos menamus beveidžius kitus. Ir šia filosofija vadovavausi n metų prieš tai, nei gimė mano dirbtuvės. Žinau, kad už savo gyvenimą ir savo ateitį atsakinga esu visų pirma pati.

Vidinės nuostatos galia


Vadovaudamasi būtent tokia nuostata – kad už savo gyvenimą ir savo ateitį atsakinga esu visų pirma pati – gana lengvai (ir labai greitai) radau naują darbą netekusi senojo per pasaulinę recesiją 2009-asiais.

Vadovaudamasi būtent tokia nuostata, labai drąsiai ieškojau naujų veiklos sričių, mokiausi, investavau laiką ir pinigus į naujas žinias ir naujus įgūdžius, pakeičiau ne tik darbą, bet ir sritį – iš reklamos pasaulio atėjau į mokymų.

Ir vadovaudamasi būtent tokia nuostata, susikūriau galbūt keisčiausią, tačiau man asmeniškai kur kas prasmingesnę darbo vietą už visas anksčiau turėtas. Savo dirbtuvėse primenu žmonėms svajoti, rašyti norus, keltis tikslus ir jų siekti, o dalį pelno jau ilgus metus skiriu gyvūnų gerovei. Taip mano dirbtuvės dar 2013-ųjų gale tapo nauja mano darboviete.

Ir būtent vadovaudamasi tokia nuostata – kad už savo gyvenimą ir savo ateitį atsakinga esu visų pirma pati – išsivadavau iš vadinamojo voverės rato, gyvenimo nuo algos iki algos. Būtent taikydama tuos dalykus, kuriais dalinuosi su savo skaitytojais ir mokymų dalyviais, taip sėkmingai monetizavau savo žinias ir kūrybą, kad perkopusi vos trisdešimt, galėjau dirbti vos po kelias dienas per mėnesį, netrukus – vos kelias dienas per metus, o nuo 2022-ųjų pradžios gyvenu tik iš ramių pajamų – investicijų ir kitų pasyvių pajamų (kad ir kaip nemėgčiau frazės „pasyvios pajamos”).

Suvokusi, kaip svarbu įdarbinti bent dalį pinigų, ir kaip svarbu padaryti tai kuo anksčiau, pradėjau galvoti, kaip įkvėpti tai padaryti ir kitus, ypač – moteris. Kodėl?

Kad gyventume ramesnėje ir labiau užtikrintoje visuomenėje

Savo atradimais ir tais dalykais, kurie tikrai veikia, man visada norėjosi dalintis su skaitytojais, įkvėpti ir juos siekti profesinės realizacijos, finansinio raštingumo ir savarankiškumo. Juoba kad jau daugiau nei dešimtmetį šviečiu žmones, kalbėdama asmeninės atsakomybės už savo karjerą ir finansinio raštingumo temomis:
✓ nuo 2012-ųjų, kai parašiau savipagalbos vadovėlį „Atleisk savo šefą”, kalbu ir rašau apie darbuotojų teises, mobingą, ir kaip gintis nuo jo psichologiškai bei teisiškai,
✓ nuo 2014-ųjų rugsėjo pradėjau rengti karjerai skirtas Nuostatų keitimo dirbtuves,
✓ nuo 2016-ųjų pradžios – ir nuotolinę profesinei savirealizacijai skirtą Nuostatų keitimo praktiką. Taip pat nuolat rašau soc. tinkluose, siekdama įkvėpti žmones keltis finansinius tikslus ir rūpintis finansine ateitimi.

Matydama labai daug pesimizmo visuomenėje, vyraujantį išties atsainų požiūrį į finansinį saugumą (ypač – moterų abejingumą savo pačių ateičiai), nuolat girdėdama apie ne tik neinvestuojamas, bet ir nebūtiniems pirkiniams iššvaistomas, kitaip ištaškomas ar net sukčiams atiduodamas didžiules pinigų sumas, nutariau pasidalinti viskuo, kuo galiu, kad tai keistųsi.

Panorau į vieną vietą sudėti daugiau vertingos informacijos ir parodyti paprastus, tačiau tikrai labai stipriai pasiteisinusius dalykus, padėjusius man iš nemokamų paslaugėlių teikėjos tapti profesiškai ir finansiškai nepriklausoma autore, kuriai nereikia rašinėti projektėlių ir prašyti paramėlių, ir kurią jau tiek metų išlaiko tiesiog išmintingai įdarbinti pinigai.

Tai maži, lengvai įgyvendinami žingsniai, tačiau žengti šiandien, ilgalaikėje perspektyvoje tie žingsniai gali sukurti tiesiog milžiniškus pokyčius karjeroje ir finansiniame stabilume.

Kaip?


Pati kadais visiškai nemokėjau elgtis su pinigais, nuolat buvau minuse, pirkinėdavau nereikalingus daiktus, tada „pravalgydavau” kreditinę (net uždirbdama tikrai ne mažiausius atlyginimus). Finansinė ateitis, pensija, investavimas man skambėjo kaip kinų kalba. Santaupos? Kaip sakot? Tokio žodžio mano žodyne tiesiog nebuvo. Nebuvo ir tokios finansinės eilutės mano asmeninėje buhalterijoje. Buvo tik nuolatinis balansavimas „ant nulio”. O dažnai ir žemiau jo. Šiaip ne taip išneriant į kredito pliusą po kiekvienos algos.

Panašiai, kaip pinigus, nuolat taškydavau ir savo laiką bei žinias, o savo pačios idėjų vystymui energijos ir ūpo vis pritrūkdavau (beje, kaip ir begalė kitų žmonių, darančių tai, kuo labai tiki, ar tiesiog turinčių prigimtinę duotybę lengviau duoti, nei imti).

Visa tai rašau siekdama parodyti, kad net labai netvarkinga finansinė elgsena, net visiškas nesirūpinimas savo ateitimi ir saugumu yra labai gera startinė pozicija ir fantastiška erdvė kūrybai, kai galiausiai nutariame keistis.

Mane gelbėjo tai, kad nenorėjau likti ten, kur buvau. Nebenorėjau gyventi klaikiame išsiblaškyme, nuolatiniame stygiuje, finansinėje destrukcijoje ir infantiliame būvyje, kur bet koks nukainotas pirkinys ar pigus gražesnis žaisliukas (skamba beveik kaip barškutis) mane galėdavo iškart atitraukti net nuo mažiausių trumpalaikių finansinių tikslų (nes ilgalaikių tuo metu net nebuvo). Tiek dėmesio fokuso tesugebėdavau išlaikyti, tiek krypties savo gyvenime tuo metu temačiau.

Laimei, žinojau bent tiek:

Taip gyventi nebenoriu…

Todėl žengiau tam tikrus žingsnius, dirbau su savimi, mokiausi, klydau ir mokiausi vėl, vėl klydau ir vėl mokiausi. Galėdama vis dažniau pasidžiaugti rezultatais. O svarbiausia man čia atrodo tai, kad mokantis, profesinė ir finansinė disciplina man tapo nebe pareiga, o vis didesniu malonumu.

Kadais įgyvendinti labai maži žingsniai, kadais įkūnytos labai nedidukės idėjos, vėliau pradėtas, kaip anuomet atrodė, tiesiog įdomumui užvedamas „Turto dienoraštis” ilgainiui mano vartojimo, ateities planavimo ir pinigų skirstymo įpročius pakeitė radikaliai, iš esmės.

Visą pasaulį supurčiusią 2020-ųjų krizę sutikau (bent jau finansine prasme) visiškai rami.
Nes iš anksto pasirūpinau savimi.

Ką galima padaryti dėl savęs jau šiandien?


Ką tikrai labai rekomenduoju iš asmeninės patirties:

✓ pažinti savo dėmesį kaip savo ateities kūrimo instrumentą (skamba magiškai, tačiau išties tai labai pragmatiška ir žemiška),
laikyti ranką ant pulso stebint savo turto (verslo ir asmeninio, piniginio ir nepiniginio) situaciją,
✓ sąžiningai, be melo sau, įvardinti ir priimti esamą padėtį,
efektyviau formuluoti, kokios finansinės ateities norime sau, savo šeimai, savo veiklai ar savo verslui,
išgyvendinti destruktyvius finansinius įpročius,
atsargiau rinktis žodžius, kalbant apie pinigus, darbą, verslą, ateitį,
✓ naudoti asmenines afirmacijas pagal savo būdą ir braižą,
mokytis investuoti pagal savo galimybes ir vertybes,
diversifikuoti savo turtą,
✓ ir investuoti ne tik į „pinigus, darančius pinigus”.

Šiuos ir kitus žingsnius detaliau paaiškina, gyvais pavyzdžiais iliustruoja ir konkrečias veiksmų gaires parodo 2020-aisiais gimęs ir nuolat atnaujinamas mano kūrinys, kursas ir pratybos:

GEROVĖS ARCHITEKTAI


Šis kursas paremtas patirtimi dviejuose skirtinguose laukuose.

Visų pirma, čia remiuosi asmenine patirtimi kuriantis visiškai autentišką karjerą ir mokantis tvarkyti savus finansus bei atradus, kaip kreivės pamažėl, tačiau užtikrintai šauna į viršų atlikus vos kelis nedidelius, tačiau labai svarbius žingsnius.

Ir antra, čia remiuosi darbine patirtimi, tiek seminaruose gyvai, tiek nuotoliniuose kursuose jau ilgus metus stebėdama, kokie dalykai dažniausiai trukdo žmonėms siekti prasmingos ir pelningos veiklos bei finansinio saugumo, ir kas jiems tame labiausiai padeda.

Pirmųjų paskaitų skaityti buvau pakviesta dar 2013-ųjų pradžioje, tad suaugusiųjų ugdymo srityje dirbu jau n-iolika metų. Esu jau 4 knygų, 3 skirtingų seminarų ir šiandien jau 9 nuotolinių kursų autorė. Šis puslapis aplankytas jau virš milijono kartų, o mano autoriniuose seminaruose ir kursuose iššluota jau virš 20000 vietų. Visa tai – mano vienos darbo rezultatai.

Begalė žmonių mano tekstų ir kursų padedami atrado, kad veikia tai, ką veikiame mes. Tai ne stebuklai, ne burtai, ne astrologija, ne žvaigždžių išsidėstymas, ne kažkokie „raganavimai”, o mes patys, pasitelkę darbą ir tikėjimą, turime didžiausią galią keisti savo gyvenimus. Jei tik norime ir veikiame.

Baigiantis septintiesiems dirbtuvių gyvavimo metams, 2020-ųjų spalį, pasaulį išvydo visiškai naujas sprendimas „Ilzės dirbtuvėse”. „Gerovės architektai” yra išskirtintis kūrinys tarp kitų, laiko ir tūkstančių žmonių jau patikrintų mano kūrinių. Tai ne seminaras, ne knyga, ne tiesiog kursas, o visiškai naujas instrumentas savistabai ir savo tikrovės perkūrimui: kursas su pratybomis.

Keli dažnesni atsiliepimai


Didelė dalis dalyvių rašo, kad kursas padeda materializuoti seniai turėtus ketinimus, pasiryžimus:

„Pavyzdžiai, klausimai sau ir praktinės užduotys atrakina ir primena užmirštas situacijas, potyrius, labai palengvina supratimą, ir įkvepia žengti, kai kuriais atvejais, ta Pirmą Žingsnį.”


Labai dažnas atsiliepimas yra tarsi natūraliai, lyg nieko nedarant, pradėjusios kauptis santaupos:

„Šiuo metu dalyvauju GEROVĖS ARCHITEKTŲ kurse. Galiu pasidžiaugti, kad PAGALIAU sekasi taupyti norimiems dalykams: automobiliui ir poilsiui su vaikais. 🙂 Mokausi atsisakyti ir to, kas siurbia energiją.”


Kurso dalyviai rašo, kad mokymų medžiaga padėjo pradėti domėtis investavimu ir materialios gerovės kūrimu, net jei iki šiol šios temos atrodė labai sudėtingos, nepatrauklios, „nedvasingos”:

„Žinau, kad man lengviau sekasi ir maloniau dirbti su „dangiškom” idėjom, mintim, vizualizacijom, nei su žemiškais reikalais, tokiais kaip pinigai, finansai, skaičiai, planavimas. Tačiau irgi žinau, kad suteikus kitokią prasmę, įvardinant naudą, paverčiant nelabai mėgstamą ar nesuprantamą temą treniruote, dėmesio raumenų lavinimu ir naujų jungčių kūrimu, sau sakant, kad noriu išmokti – kyla visiškai kitoks jausmas ir, to pasekoje, rezultatas.”


Kaip vienas žmogus po šio kurso pasakė man:

„Ilze, tu įkvepi investuoti net humanitarus!” 🙂

To ir siekiu!

Autorinis kadras iš mano kelionės po Keniją, kurią man padovanojo ne vyras, ne kelionių agentūra, ne dėdė iš Amerikos, o būtent mano pačios savarankiškai susidėlioto, mano pačios diversifikuoto, ir mano pačios valdomo portfelio investicinė grąža:

Registracija liepos 24 d. grupei


Šiuo metu galima registruotis į naujausią GEROVĖS ARCHITEKTŲ grupę. Užpildę registracijos anketą žemiau, į savo el. pašto dėžutę išsyk gausite savo anketos kopiją su nuorodomis į el. parduotuvę, ir galėsite iš karto įsigyti vietą.

Labai svarbu: žmonėms, kurie nėra dalyvavę jokiuose kituose mano kursuose, šis kursas kaip pirmasis „Ilzės dirbtuvėse” gali pasirodyti per intensyvus, pavyzdžiai – per stiprūs, kurso metu pasakojami pokyčiai – pernelyg neįtikėtini. Patys šio kurso dalyviai rašo, kad be EŽD eksperimento ir Nuostatų keitimo praktikos „pamato”, šis kursas „būtų visiškas kosmosas„. O man labai svarbu, kad žmogus naudotų kurso medžiagą ir iš tiesų susikurtų juntamų pokyčių.

Todėl jei frazės „afirmacija”, „tikslų formulavimas”, „informacinis triukšmas”, „destruktyvi ir konstruktyvi komunikacija” Jums nėra aiškios, aš nerekomenduočiau išsyk „šokti” į GEROVĖS ARCHITEKTUS ir prieš tai siūlyčiau baigti trumputį, vos 10 savaičių trunkantį, EŽD eksperimentą.

Lygiai taip pat jei jaučiate, kad Jūsų gyvenimą ir ypač Jūsų karjerą stabdo baimės – atsineštos iš vaikystės namų ar susikurtos einant per gyvenimą, jei aiškiai matote, ką norėtumėte gyvenime veikti, tačiau vidinis monologas nuolat „nusodina ant žemės”, rekomenduočiau prieš tai išbandyti Nuostatų keitimo praktiką ir pramokti sąmoningai dirbti su savo baimėmis ir kitomis ribojančiomis nuostatomis.

Šimtus trumpų autentiškų atsiliepimų apie mano kursus galite rasti po šiais įrašais: čia, po grupės „7 minutės svajonei kasdien” anonsu, taip pat dirbtuvių paskyroje ir mano asmeniniame profilyje.

Pirmieji dalyvių atsiliepimai apie GEROVĖS ARCHITEKTUS: čia, čia ir čia.

Registracija į GEROVĖS ARCHITEKTUS yra čia.


PS. Primenu, kad saugau savo dirbtuvių ir kursų atmosferą. Todėl asmenys, mano blokuoti socialiniame tinkle, seminaruose ir kursuose yra nepageidaujami. Kadangi jau buvo užtektinai bandymų apeiti šią taisyklę, oficialiai įspėju, kad paaiškėjus tokiam faktui, jie iš praktikos šalinami be įspėjimo, o jų pavedimai aukojami Gamtos gerovei: nuo 2016 metų “Ilzės dirbtuvės” Gamtos ir gyvūnų gerovei jau skyrė virš 37000 eurų (kaip, sužinoti galite čia).


Comments are closed.