Dirbtuvės kituose miestuose


Sulaukiam laiškų su klausimais, ar dirbtuvės vyksta ir kituose miestuose. Dažniausiai žmonės to klausia laiškuose, tačiau taip pat teiraujamasi ir po įvykusių dirbtuvių – didelė dalis dalyvių nori rekomenduoti dirbtuves draugams, gyvenantiems kitame mieste, ar į Lietuvą iš užsienio retai parskrendantiems giminaičiams.

Tačiau turiu informtuoti, kad šiuo metu dėl gana intensyvios mano dienotvarkės dirbtuvės vyksta tik Vilniuje.

Vos atsiradusios, Efektyvių žinučių dirbtuvės vyko Šiauliuose, Širvintose, Raseiniuose, jos jau daug sykių buvo surengtos Kaune, kelissyk – Klaipėdoje, vyko Nidoje, Šiauliuose, Panevėžyje, o Vilniuje yra rengiamos nuolat. Kūrybinio rašymo dirbtuves esu rengusi vaikams Vilniuje, Klaipėdoje, Raseiniuose ir Skaudvilėje, suaugusiems – Vilniuje. Nuostatų keitimo dirbtuvės tradiciškai vyko didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Per pirmus kelerius dirbtuvių gyvavimo metus buvo surengtos dešimtys gyvų seminarų, juose ir vėliau gimusiose nuotolinėse praktikose vos iki 2016 m. jau buvo sudalyvavę gerokai virš 6000 žmonių.

– ARTIMIAUSIOS DIRBTUVĖS: MIESTAI IR DATOS –

Sulaukiame begalės užklausų dėl būsimų dirbtuvių, todėl datos ir išankstinės registracijos formos skelbiamos iš anksto – užsienio lietuvių ir kitų žmonių, planuojančių savo laiką, patogumui. Su formą užpildžiusiais asmenimis visada susisiekiame artėjant dirbtuvėms ir, jei dalyvių planai būna išlikę tokie patys, jie gali įsigyti vietas.

– Efektyvių žinučių dirbtuvės –

Efektyvių žinučių dirbtuvių aprašymą ir numatytas datas galima rasti čia.

– Nuostatų keitimo dirbtuvės –

Nuostatų keitimo dirbtuvių aprašymą ir numatytas datas galima rasti čia.

– Kūrybinio mąstymo ir rašymo dirbtuvės –

Kūrybinio mąstymo ir rašymo dirbtuvių aprašymą galima rasti čia.

Primenu, kad saugau grupėse susikuriančią atmosferą, todėl asmenys, mano blokuoti socialiniame tinkle Facebook, seminaruose ir nuotolinėse praktikose yra nepageidaujami. Kadangi jau buvo užtektinai bandymų apeiti šią taisyklę, oficialiai įspėju, kad jų pavedimai nėra grąžinami ir yra išsyk aukojami labdarai. Nuo 2016-ųjų gyvūnų gerovės iniciatyvoms jau paaukojome virš 19 000 eurų.

Kristinos Valasevičienės nuotrauka.


Comments are closed.