Papiktintas atsiliepimas apie mane ir mano kūrybą


Čia bus papiktints anonimins atsiliepims. : ) Dalinuosi, nes jis įdomiai atskleidžia, kaip informacinė dieta konkrečiai suveikia net labai skeptiškai nusiteikusiai mamai. Be to, ne sykį kitos mamos yra rašiusios, kad šis „Mamalogo“ atsiliepimas apskritai padėjo atrasti kasdienės kalbos magiją:

 

„Ar patiko: Taip, afigienai (nepaisant visų išankstinių neigiamų nuostatų)… Kelios esminės priežastys:

 
– Tai kažkas naujo, įdomaus ir netikėto. Bijojau, kad šios dirbtuvės bus tik dar viena skysta motyvacinė nesąmonė iš serijos „Svarbu svajoti ir tada norai išsipildys“. Tokių prisiklausiau apsčiai ir jos man jau sukelia alerginę reakciją. Tačiau nebuvo nieko panašaus – labai konkreti praktinė informacija, sudėliota pažingsniui be jokių triedalų. Pakankamai daug paaiškinimų ir argumentacijos – kodėl reikia daryti vienaip ar kitaip, ir kaip konkrečiai tai veikia. Aš nemėgstu gyvenime remtis vien emocijomis, ir man paaiškinimai ir argumentai labai svarbūs.
 
– Visa medžiaga yra raštu, todėl jei kažkas nepavyksta iš pirmo karto – prie medžiagos ir pačio eksperimento galima sugrįžti vėl ir vėl, kad ir po mėnesio ar po metų.
 
– Ir svarbiausia – po velnių – tai veikia! Prieš pradėdama eksperimentą, nebūčiau patikėjus, kad taip parašysiu. Ir skaitydama kitų llzės mokymų dalyvių atsiliepimus galvojau – ai, nu biškį perlenkia moterys. Žinot, kaip pas tas moteris būna – rašo gerus atsiliepimus grynai iš moteriško solidarumo, norėdamos palaikyti ir pan. Tai čia taip aš galvojau.
 

O tada prasidėjo pokyčiai. Vienas po kito. Kai kuriuos iš jų aš galiu paaiškinti logiškai ir moksliškai: pvz. ant mano galvos pradėjo piltis geri darbo pasiūlymai. Tokie, apie kuriuos daugelis žmonių tik pasvajoja. Sulaukiau 4 pasiūlymų per savaitę! Aš racionaliai suprantu, kad stebuklo čia turbūt nėra – aš turiu daug žinių ir patirties, o dirbtuvės privertė mane pakeisti savo mąstymą ir elgesį taip, kad mane labiau pastebėtų darbdaviai. Tuo tarpu kai kurių pokyčių paaiškinti moksliškai negaliu. Pvz. mano jauniausiam sūnui pradėjo reikštis vienas simptomas, potencialiai reiškiantis rimtą neurologinį sutrikimą. Nuėjom pas neurologą, jis patvirtino, kad simptomas tikrai yra. Davė siuntimą pas sekantį specialistą tam tikrų procedūrų atlikimui. Ir tada pamėginau pasinaudoti dirbtuvių žiniomis. Nes nebeturėjau ko daugiau daryti. Simptomas išnyko. Tiesiog. Praėjus vos dvejoms dienoms nuo tos akimirkos! Išnyko ir iki šiol vis dar nepasikartojo. Mano logiškas protas atsisako patikėti, kad čia aš kažkaip mentaliai paveikiau savo vaiko fizinę būklę. Todėl paaiškinau sau, kad gali būti, jog simptomas išnyko natūraliai – su mažais vaikais taip juk kartais būna. Ir tiesiog taip sutapo, kad išnyko kitą dieną po to, kai aš pritaikiau tam tikras eksperimento praktikas. Bet žinot kaip sakoma – whatever helps! Ir tai tik keletas teigiamų pokyčių. Visų čia nevardinsiu.“

 

Visą komentarą galite rasti čia.

Tegaliu spėti, koks yra „Mamalogo“ skaitomumas, nes suinstaliavus kažkokią naują programėlę, kurios dėka matau skaitytojų srautus į šį puslapį ir iš jo, savo nuostabai pastebėjau, jog iš to puslapio pas mane vis dar ateina žmonių. Nors ši popiktė apžvalga pasirodė berods prieš metus.

 

Na ir truputis gerų žinių: mes pastiprinom savo komandą, ir norintys jau jungiasi prie papildomos EŽD eksperimento grupės šią savaitę. Pradėsime dar prieš savaitgalio Jaunatį. Išsamus programos aprašymas ir registracija yra čia:

http://www.ilzes-dirbtuves.lt/ezd-eksperimentas/

EŽD eksperimentas. Programa be rasotų rožių ir, anot „Mamalogo“ autorės, „be jokių triedalų“.
Ką gi…


Bookmark the permalink.

Comments are closed