Dirbtuvės įmonėms ir organizacijoms


Kaip, kada ir kur

Nuo 2015 m. rudens dirbu tik su tomis įmonėmis, kuriose patys darbuotojai išreiškia norą dalyvauti mano seminare, ir nors vienas žmogus iš įmonės ar organizacijos jau yra sudalyvavęs atvirose dirbtuvėse. Dėl ko? Mano seminarai nėra tradiciniai. „Labai gera, kad nesi prašvitusi saldžiu balsu rypuojanti šventuolė ar amerikietiška motyvatorė, kuri teatrališkai rėkia į ausį „tu gali!“ – rašo man žmonės po seminarų. – „Smagu matyti gyvą, žemišką, tikrą žmogų, o ne į dalykinį kostiumėlį įsispraudusią neklystančią visažinę.“ Tad ir noriu įspėti įmones: jei ieškote hiperpozityvių lektorių ir euforiškų seminarų, kuriuose žmonės rėkia ir ploja patys sau, tai mano dirbtuvės tikrai prasilenks su Jūsų lūkesčiais. Lig šiol mane į įmones dažniausiai atsivesdavo žmonės, patys jau sudalyvavę dirbtuvėse, ir toks scenarijus pasiteisino.

Darbinis mano kalendorius šiuo metu suplanuotas iki 2017 m. kovo, nuo kovo vėl būsiu atvira pakvietimams.

„Efektyvių žinučių dirbtuvės“ Jūsų darbovietėje

Kaip jaučiatės, kai darbinėje aplinkoje yra nors vienas bambeklis? Niurzga, kuris net saulėčiausią dieną randa kuo pasiskųsti? Kolega, kuris net įdomiausias užduotis geba iškomunikuoti kaip didžiausią katorgą?

Iš patirties sakau, kad skundai, verkšlenimai, apkalbos darbinėje aplinkoje stipriai sekina energiją, muša ūpą, degina darbui skirtą laiką. Maža to, bambesiai yra užkrečiami, drauge su jais plinta ir nepasitenkinimas, nusivylimas, šaknis leisti ima pyktis. Noras veikti, kurti, bendradarbiauti blėsta, ir tai vyksta dėl paprastų priežasčių – vyraujančios kalbos, tariami žodžiai, netgi nesąmoningai priimama informacija veikia mus labai stipriai.

Įmonės kviečiasi „Efektyvių žinučių dirbtuves“ siekdamos darnesnio santykio tarp kolegų, sklandesnės komunikacijos su klientais, daugiau sąmoningumo kasdieniame bendravime.

Man labai patiko vienos įmonės žavingos vadovės žodžiai: „Jei žmogui bus gerai viduje – jam bus gerai ir darbe, todėl ir norim dirbtuvių.“

Kūrybinio rašymo dirbtuvės

Kūrybinio rašymo dirbtuves kviečiasi tos įmonės, kurių darbe yra svarbi kūrybiška komunikacija, kurie nori, kad jų žodis būtų gyvas, apetitiškas ir sklandus.

Nuostatų keitimo dirbtuvės įmonėms

Nuostatų keitimo dirbtuves savo komandoms dovanoja vadovai, norintys, kad žmonės tvirčiau įkainotų savo paslaugas, drąsiau gintų kainą, liautųsi švaistyti darbui skirtą energiją, geranoriškiau sutiktų grįžtamąjį ryšį, palaikytų ir drąsintų vieni kitus, o ne smukdytų.

Ką sėjame į savo ir kolegų galvas, tą vieną dieną neišvengiamai raškome lyg sunokusius vaisius: nepasitikėjimą arba tikrumą, nepasitenkinimą arba džiaugsmą dirbti drauge. Geriausias metas sėti geras sėklas yra šiandien.

1097254_10201761667433158_332811233_o

****

PS. Yra tam tikras tipas įmonių, su kuriomis nedirbu. Tai alkoholio ir tabako gamintojai bei pardavėjai, farmacijos kompanijos, greitųjų paskolų davėjai, mėsos ir kailių pramonė, taip pat įmonės, garsėjančios neetišku elgesiu su savo darbuotojais, politinės partijos, kai kurios žiniasklaidos priemonės. Galimybė rinktis yra prabanga ir aš tikiu, kad vis daugiau žmonių Lietuvoje šia prabanga ima naudotis.


Comments are closed