Seminarai apie darbą ir uždarbį


„Dirbti reikia per sukąstus dantis, niekas neateina lengvai.“
„Lietuvoje iš kūrybos nepragyvensi.“
„Gavai gerai apmokamą darbą – įsikibk ir laikyk, nesvarbu, kad nemėgsti jo…“

Aš kadaise nutariau suabejoti šiomis ir kitomis plačiai paplitusiomis idėjomis. Ir vienuoliktus metus gyvenu iš kūrybos, penktus – dirbu sau.

Ilgainiui pradėjau atpažinti ne tik savo, bet ir kitų žmonių vidines nuostatas, trukdančias uždirbti iš kūrybos ar kitos mėgstamos veiklos, trukdančias uždirbti daugiau be kaltės jausmo ar net verčiančias švaistyti pinigus.

2012 m., netekusi darbo reklamos agentūroje, kuri didžiavosi daug metų mėtanti žmones į gatvę be nieko, ir skęsdama skolose nutariau rimčiau su savimi padirbėti. Nuo paauglystės domėjausi minties galia, ir atsirado laiko bei erdvės išbandyti tai praktiškai. Pradėjau sąmoningai keisti negatyvias vidines nuostatas – žaidimo forma, savo pačios sugalvotų pratimų pagalba. Tai pasirodė taip efektyvu, kad vos per vienerius metus ne tik išbridau iš skolų, bet jau turėjau santaupų geriems metams ar dvejiems į priekį.

Nuo 2014 metų atviruose ir įmonėms skirtuose seminaruose dalinuosi savistabos instrumentais ir autoriniais pratimais, padedančiais atpažinti, dekonstruoti ir keisti negatyvias vidines programas tokiomis, kurios padėtų judėti į priekį, o ne trypčioti vietoje ar ristis atgal.

Norintiems ateiti į seminarą gyvai:

Nuostatų keitimo dirbtuvės, seminaras apie mums trukdančias, mums padedančias nuostatas ir kaip vienas keisti kitomis. Jį galima pavadinti pirmuoju žingsniu geresnio santykio su gerove link.

Grumpy Business, seminaras jau dirbantiems mėgstamą darbą ir jau uždirbantiems iš savo aistros.

Norintiems dirbti namuose, ilgiau ir savarankiškai:

Nuostatų keitimo praktika – autorinė mano programa, skirta nuosekliam trukdančių nuostatų keitimui naujomis.


Comments are closed.